TurkNet Müşteri Hizmetleri Yüzüme Kapatıyor

Egekan

Hectopat
Yer
Ankara, Türkiye
Daha fazla  
2 gün önce TurkNet'e başvurdum. Başvururken Asus AC51 markalı ve modelli modemi almak istediğimi özellikle belirttim. Müşteri temsilcisi başvuruyu aldıktan sonra online işlemlere girip modemi kredi kartı ile tek çekim alabileceğimi söyledi. Başvuru yaptıktan sonra şifrem geldi online işlemlere giriş yaptım.

Online işlemlerde modem satın alabileceğim bir bölüm mevcut değildi. Dolayısı ile modemi alamadım. Aktivasyon ekibi ile online işlemler üzerinden yazılı olarak iletişime geçtim. Başvurumun başladığını ve şu aşamada modem alamayacağımı belirten bir yazı gönderildi bana cevap olarak.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve bu sorunumu anlatmaya başladım. Sorunumu anlatırken telefon her seferinde yüzüme kapatıldı ve otomatik bir siteme (2'ye basın, 3'e basın vs... Şeklinde konuşan sistem) aktarıldım. Defalarca aradım ama ne derdimi dinleyen oldu ne de yardımcı olmaya çalışan biri.

Online işlemlere yazılı olarak mesaj gönderiyorum ve her seferinde bana tekrar modemli bir kayıt oluşturmam gerektiğini söylüyorlar. Kendi müşteri temsilcilerinin beceriksizliği ile neden ben uğraşıyorum şu anda? Online işlemlerden gelen cevap da tıpkı telefonda yüzüme kapattıkları gibi otomatik bir cevap olmaya başladı. Tekrar tekrar müşteri temsilcisine modem almak istediğimi belirttiğimi özellikle söylememe rağmen hala harfi harfine aynı olan "otomatik" mesajı alıyorum. TurkNet'e geçecek kullanıcılar bir kere daha düşünsün. 15 TL fazla verin Superonline ya da Türk Telekom abonesi olun.

En azından müşteri hizmetleri yüzünüze kapatmaz. Bu arada TurkNet müşteri hizmetlerine bağlanırken "müşteri temsilcimiz sadece yeni abonelik işlemleri için size yardımcı olur" diyor. Benim işlemim yeni abonelik ile alakalı ama buna bile yardımcı olmak yerine her seferinde yüzüme kapatıyorlar telefonu. Abone olmadan önce müşteri hizmetlerini arayıp modem ile ilgili soru sorabiliyordum. Abone olduktan sonra aynı soruyu sorduğumda yüzüme kapanıyor telefon bilginize. Abone olan kişi ile abone olma adayı kişiye karşı tavırları kesinlikle farklı.

Her neyse, modemi şu aşamada nasıl alacağımı bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ayın başında başvuru yaptım tam 24 gün oldu bina ankastre kutusuna dahi etiketleme yapılmadı sürekli işlemleriniz tamamlandı modem takın kullanmaya başlayın gibisinden mesajlar geliyor bugün aradım istifimi ve ağızımı bozmadan abonelik işlemlerimi iptal ettirdim.

Türknet port çıkışımı bozduğu için 12 gündür internetim yok ve bu yüzden hiç bir iss ye geçemiyorum.☺ Gerçekten lanet bir firma, korku filmi gibi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı