Az RAM kullanan, hızlı Windows sürümü önerisi

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
SSD HFM128GDJTNG-8310A
Ekran kartı
AMD Radeon(TM) R5 Graphics
İşlemci
AMD A9-9425 RADEON R5 5 COMPUTE CORES 2C+3G
Arkadaşlar iyi günler. Windows 10 Home Single kullanıyorum. Boşta 1.8 RAM kalıyor. Az RAM kullanan Windows sürümü önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1 kullanıyorum memnunum.

Önceden indirmiştim bilirsiniz sürücüler yüklü değil yani Wi-Fi'de yok sonra sürücüleri Wi-Fi olmadığı için indiremedim tekrar geçerim ama nasıl sürücüleri indirebilirim bilmiyorum.

Önceden indirmiştim bilirsiniz sürücüler yüklü değil yani Wi-Fi'de yok sonra sürücüleri Wi-Fi olmadığı için indiremedim tekrar geçerim ama nasıl sürücüleri indirebilirim bilmiyorum.

Marka modelini bilmiyor musun? Şu tarz programlar ile donanımlarının ismini bulup sürücülerini indirebilirsin.
1676722894171.png

Arkadaşlar iyi günler. Windows 10 Home Single kullanıyorum. Boşta 1.8 RAM kalıyor. Az RAM kullanan Windows sürümü önerir misiniz?
Windows 8.1 kullanabilirsiniz. Ayrıca Windows 8.1 driverleri otomatik yükleyemiyor. Bunun içinde uygun olan internet driverini örneğin telefondan bilgisayara aktarabilirsiniz.

Windows 8.1 kullanabilirsiniz. Ayrıca Windows 8.1 sürücüleri otomatik yükleyemiyor. Bunun içinde uygun olan internet driverini örneğin telefondan bilgisayara aktarabilirsiniz.

Şöyle olur mu 8.1 kurduktan sonra yüklü olmayan sürcülerin donanım kimliklerini telefondan aratıp indirsem sonra flasha atsam sonra PC'ye takıp oradan indrisemb olur değil mi?

Geri
Yukarı