Azami 1500 TL'ye Android Telefon Önerisi

Murat Göl

Hectopat
Yer
İstanbul/İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cümleten selamlar.En fazla 1500 TL'ye önerebileceğiniz Android telefonlar nelerdir ? Ayrıca önerdiğiniz modelin sebebini de ufaktan açıklarsanız memnun olurum. Şimdiden herkese yardımları için teşekkür ediyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim LG G2 olacaktır kendim de almayı planlıyorum.2.26 GHz Qual-com Snap dragon 800 işlemci. 13 arka 2.1 ön kamera.16-32 GB dahili hafıza Ekran yanlış hatırlamıyorsam 5.2 veya 4.9 olucaktı. Oyun için ideal 3G açık 14 saat kullanılabiliyor.

Aynen ben de G2 düşünüyorum ama hafıza ve kameranın ışıksız ortamlardaki zaafı beni düşündürüyor.
Hastai 1500 ü anca denkleştiriyorum bir kuruş yukarı çıkamam maalesef. Ayrıca android dışına da çıkmak istemiyorum.

Aynen ben de G2 düşünüyorum ama hafıza ve kameranın ışıksız ortamlardaki zaafı beni düşündürüyor.
Hastai 1500 ü anca denkleştiriyorum bir kuruş yukarı çıkamam maalesef..Ayrıca android dışına da çıkmak istemiyorum.
LG G2 n11 .comda 1300tl ye 1 günde kargo şeklinde var cuma günü sipariş etmeyi planlıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı