Azaraks ASUS IN-WIN 303 Sipariş Deneyimi

kasanın yan kapağını açın, kablolama kısmını. Orada sol üstte hemen ön panele giden kablolar var mesela power tuşuna doğru. Tam o kısımda 2 adet alt alta led kablosu var birisi çıkık oluyor onu oraya tak düzelmesi lazım bende de aynısı oldu. Birde anakartın markası ney ? Onun yazılımını indir oradan kontrol edebiliyorsun renkleri.

Evet dediğiniz gibi kablo çıkıktı lakin taktığımda tek renk kırmızı yanıyor. Renk değiştirmiyor. Anakart modelim Msi H310M 2600Mhz JLED yerine taktım hatta + - yanlışmı taktım acaba dedim. Öylede denedim lakin tamamen ışıklar gitti doğru şekilde takıyorum ve sadece kırmızı yanıyor. Sizin dediğiniz gibi acaba RGB portuylamı alakalı.

Merhaba Çağlar bey kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama kasaya cooler master ekran kartı dikey takma aparatı takıp dikey takma gibi bi boşluk varmıdır sığarmı yani.

Merhaba Çağlar bey kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama kasaya cooler master ekran kartı dikey takma aparatı takıp dikey takma gibi bi boşluk varmıdır sığarmı yani.

Merhabalar ne kusuru. Kasa'da toplamda 7 adet genişletme yuvası vardır yani Cooler Master'ın GPU dikey ürünü ile uyumludur. Fakat ses kartı kullanıyorsanız eğer o iptal olur çünkü aparatı taktığınız zaman anakartın yarısına eşit bir şekilde herhangi bir ses kartı veya PCI yuvalarına bir şey takamazsınız. Ha derseniz benim ses kartım yok zaten anakartım iyi, o zamansa sorun yok.

Çok teşekkür ederim ona göre sipariş edicektim, yarın ediyorum.

Kutuyu açınca ilk tepkin " Oha küfürlü kelime, adamlar nasıl bir kasa yapmış " diyeceksin ve kasa çok ağır yani öyle tek elle kaldırmak için 45cm kol kasın olması gerek. :D

Kutuyu açınca ilk tepkin " Oha küfürlü kelime, adamlar nasıl bir kasa yapmış " diyeceksin ve kasa çok ağır yani öyle tek elle kaldırmak için 45cm kol kasın olması gerek. :D
Aynen dediğiniz tepkiyi verdim bende :D

Bu da benimki.. :)

Dosya Ekleri

• IMG_20180713_023446.jpg
    IMG_20180713_023446.jpg
    571,9 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20180714_172631.jpg
    IMG_20180714_172631.jpg
    689,5 KB · Görüntüleme: 79
Aynen dediğiniz tepkiyi verdim bende :D

Bu da benimki.. :)

Başarmışsınız, mükemmel olmuş aydınlatma :) Ben fanları değiştirdim. Aercool RGB Orbit aldım ama 3 tane daha alacağım toplam 6x Fan yapacağım ondan sonra fotoları güncellerim :D

Başarmışsınız, mükemmel olmuş aydınlatma :) Ben fanları değiştirdim. Aercool RGB Orbit aldım ama 3 tane daha alacağım toplam 6x Fan yapacağım ondan sonra fotoları güncellerim :D
Merakla bekliyorum :) aigo bendekiler tavsiye ederim :)

Merhabalar
Başlangıçta hatalar için özür dilerim ama tercüman kullanıyorum.
InWin 303 Asus davasına benzer temperli bir cam arka ışık yapmak istiyorum.
Orada ne tür bir LED şerit kullanıldığını söyleyebilir misiniz?
Nasıl yapıldığını merak ediyorum. Bunu daha ayrıntılı olarak gösteren fotoğraflarını çekebilir misiniz?
Herhangi bir yardım için minnettar olacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı