Azerbaycanlılar Karabağ için ayaklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rusya bu sefer karışmamayı tercih etti olayı bende anlayamadım. Ama ermenilerin sonu geldi o kesin.

Pakistan destek verdi ki ahalisi ile dünya sıralamasında ve nükleer bombası var. İsrailde sözde destek verdi. Ayrıca bayağı silah sattı İsrail harop gibi güçlü dronlar ve tank patlatan roketler.

İran tatbikat yapacak Azerbaycan Ermenistan sınırında göz dağı için. Herifler harbi enayi İran ahalisinin 60% Güney Azerbaycanlı. İç savaş çıkaracak enayiler.
İran'da iş savaş çıkması en çok kimin işine gelir Batı'nın aç gözlü ayısının :D

İHA ve SİHA yeterli bir ses bence. Daha fazlası askeri müdaheleye kaçar zaten.
Dediğim gibi takip edemedim. @Trieetz olmasa hiçbir bilgim yoktu. Hatta şöyle bir konu bile açtım :D.
Edit: Kim küfür ettiyse koyamadım küfürlü mesaj çıkıyor diye.

Ateşkeside zaten silah ve ordu sokmak için yapıyordur rusya.

Ermenistan kendisini kullandıklarını ne zaman anlayacak acaba? Kesin olarak tek kaybeden Ermenistan olacak.

PR_END_OF_FILE_ERROR Alıyorum neydi bunun nedeni?
Başka tarayıcı ile denediniz mi? Ben Google Chrome ve Chromium Browser´da sıkıntısız erişebiliyorum:

2020-10-20-222054_1440x900_scrot.png

Ayrıca eğer mobilden girmeye çalışıyorsanız Android ve iOS uygulamaları da mevcut:

ki biz ne yaptık?
Masada olsun sahada olsun sürekli kardeş ülke gibi desteklediniz. Ayrıca Bayraktar SİHA'ları ermeniler çok sevdi. Mümkünse biraz daha alacağız. Ermeniler uçmayı çok sevdi. Siz Yunanlılara yüzmeyi biz ermenilere uçmayı öğrettik.

İran'da iş savaş çıkması en çok kimin işine gelir Batı'nın aç gözlü ayısının :D
Amerika tabii ki. İsrail silahını satıyor güzelce alttan alttan desteğini veriyor Azerbaycana. Bu demektir ki bu savaş en çok Amerikanın işine geliyor. Türkiyeyle Rusyayı savaşa sokup tek gerçek güç olacak aklınca.

İran zaten enayi olduğu yıllardır belli. Adamlar iç savaş çıkacağını bile bile tatbikat yapacak. Akıl var mantık var 60% Azerbaycan nüfusu olan ülke Azerbaycana göz dağı için tatbikat yapacak. Ben bunu buraya yazıyorum o tatbikatı yaparsa İranda savaş çıkar. Bu savaşta çok kan dökülür demedi demeyin.

Hem savaş durursa bizim diktatör ede ayaklanabilir millet. Farkında mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı