Karabağ Savaşı Sona Erdi

Aliyev diktatör olabilir. Öyle söyleniyor. 2 devlet tek millet 2 diktatör buda benim slogonum. Rüşvet adam kayırma azerbaycanda bi birisini eleştirin adı lazım değil 10 dakikada içerdesiniz.

Eskiden Halkin cogu sevmiyor olsa da, simdi Halkin cogunun sevidiyi bir insan kendisi :)
Ve biz onun makamda olmasindan raziyiz.

Aliyev diktatör olabilir. Öyle söyleniyor. 2 devlet tek millet 2 diktatör buda benim slogonum. Rüşvet adam kayırma azerbaycanda bi birisini eleştirin adı lazım değil 10 dakikada içerdesiniz.
Bana birini hatırlattı bu :)

Hem yorum yapıyorsunuz hem de işinize gelirse diyorsunuz.

Düşünmeden yaptığınız yorumun ucu, kendinize dokununca hep böyle yapıyorsunuz. Savunduğunuz şeyi bile koruyamıyorsunuz.

Yazık...

Neden ben PS3 bile alamayacak kadar fakirim?

Neden çoğu adam aç?

Neden ülkede demokrasi kalmadı ve sorgulayan herkes tutuklanıyor?

Neden babamın resmi işi bile yok? Adam küçük yerde kaynakçı olarak çalışıyor resmi diye bir şey yok.

Neden üniversite öğrencisi kardeşimin aylık verilmesi gereken para verilmiyor?

Neden eğitim sistemi berbat?

Neden özellikle bu adam zorla iktidara geçti kardeşim demokrasi diye bir şey kalmadı ülkede şunu izle anlarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu olaydan sonra milletin gözü korktu artık herkes sorgulayamıyor ve sen gelip bana laf sokuyorsun, kusura bakma ama basit kaşar beyinden başka bir şey değilsin. O kadar petrölü sömürdü adam gazın bile ücretsiz olması gerekirken pahalı gaza ne kadar borcumuz var haberin var mı? Bir de hep kesiliyor, adalet bumu kardeşim gel yaşa anlarsın tek güzel tarafı dolar 1.7 o kadar yoksa Türkiye'den de beter burası.

Neden ben PS3 bile alamayacak kadar fakirim?

Neden çoğu adam aç?

Neden ülkede demokrasi kalmadı ve sorgulayan herkes tutuklanıyor?

Neden babamın resmi işi bile yok? Adam küçük yerde kaynakçı olarak çalışıyor resmi diye bir şey yok.

Neden üniversite öğrencisi kardeşimin aylık verilmesi gereken para verilmiyor?

Neden eğitim sistemi berbat?

Neden özellikle bu adam zorla iktidara geçti kardeşim demokrasi diye bir şey kalmadı ülkede şunu izle anlarsın.

Bu olaydan sonra milletin gözü korktu artık herkes sorgulayamıyor ve sen gelip bana laf sokuyorsun, kusura bakma ama basit kaşar beyinden başka bir şey değilsin. O kadar petrölü sömürdü adam gazın bile ücretsiz olması gerekirken pahalı gaza ne kadar borcumuz var haberin var mı? Bir de hep kesiliyor, adalet bumu kardeşim gel yaşa anlarsın tek güzel tarafı dolar 1.7 o kadar yoksa Türkiye'den de beter burası.
Peki bunun Rusya ve Azerbaycan için söylediğiniz kelime ile alakası ne?

Cevap basit yok. Böyle bir konu için böyle bir savunma yapılmaz.
Dedikleriniz başka konu, söylediklerinizi savunmanız başka konu...

Peki bunun Rusya ve Azerbaycan için söylediğiniz kelime ile alakası ne?

Cevap basit yok. Böyle bir konu için böyle bir savunma yapılmaz.
Dedikleriniz başka konu, söylediklerinizi savunmanız başka konu...

Bu şavaş basit oyundan başka bir şey değildi onca insan boşuna öldü, ilk işgal olunmasıda planlıydı hala anlamıyorsunuz. Kimse de anlaşmaya dikkat etmiyor.

He yav he FBI'da calisiyo adam sanki. Bizim ulkemizde bos konustugunuz yeter sosyali kirletmeye gerek yok. Lutfen konu kilit olabilir mi? @UBerk

Ermenistan: Ermenistan bizimdir dediler SJ dedim. Karabağı aldılar bruh oldum.

Geri
Yukarı