Azerbaycanlıların sürekli selam göndermesi

DenBay Tech

Hectopat
Makaleler
5
Özellikle YouTube'da fark ettiğim durum. Öneri algoritmam shortsta bana TR ve AZ dostluk videoları yapıyor. Hemen hemen tüm videolarda "Azerbaycan'dan selamlar" gibi yorumlar görüyorum. Garip olan su ki Azerbaycan ile alakasiz videolarda da boyle yorumlar goruyorum. Bu durum ilgimi çekti. Bazen bu ülkenin var olma amacının selam vermek olduğunu düşünüyorum.

Ekşi kapalı.(

Vpn var ama açmaya üşendim

Özellikle YouTube'da fark ettiğim durum. Öneri algoritmam shortsta bana TR ve az dostluk videoları yapıyor. Hemen hemen tüm videolarda "Azerbaycan'dan selam" gibi yorumlar görüyorum. Garip olan su ki Azerbaycan ile alakasiz videolarda da boyle yorumlar goruyorum. Bu durum ilgimi çekti. Bazen bu ülkenin var olma amacının selam vermek olduğunu düşünüyorum.

Hocam Azerbaycan'dan salamlar (!)

Özellikle YouTube'da fark ettiğim durum. Öneri algoritmam shortsta bana TR ve AZ dostluk videoları yapıyor. Hemen hemen tüm videolarda "Azerbaycan'dan selamlar" gibi yorumlar görüyorum. Garip olan su ki Azerbaycan ile alakasiz videolarda da boyle yorumlar goruyorum. Bu durum ilgimi çekti. Bazen bu ülkenin var olma amacının selam vermek olduğunu düşünüyorum.
Herkese salam 33 yaşım var. Her neyse hocam konuya dönüyorum. Youtube Shorts'ta BTS fanları, saçma alakasız yorum yapıyorlar. Hani bu kitle aklı başında olmayan bir kitle.

Geri
Yukarı