B350 anakart R7 5800x3D veya üstünü kaldırabilir mi?

Merdoski

Decapat
Daha fazla  
RAM
Hyperx 8x2 3200mhz rgb
İşlemci
Ryzen 5 3600x
Merhaba. Ben GA-AB350M Gaming 3 adlı anakarta sahibim. 5000 serisi güncellemesi gelmiş şu an R5 3600X kullanıyorum ve anakart masrafından kaçınmak istiyorum. Sizce yeterli olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_1152.jpeg
    IMG_1152.jpeg
    150,2 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığın anakartta 5800x3D'yi deneyimledin mi? Nasıl performans verdi?

R7 5800X ile birlikte kullanıyorum hiçbir sorun yok anakart gayet rahatça taşıyor işlemciyi hatta bir hafta önce RTX 3090 aldım taş gibi sistem oldu gerçi bu ay anakart yenileyebilirim gibi bilmiyorum :/

Kullandığın anakartta 5800x3d'yi deneyimledin mi ? Nasıl performans verdi ?
hatta twitch üzerinden yayın vs yapmaktayım isterseniz bakarsınız sorunsuz kullanmaktayım

R7 5800X ile birlikte kullanıyorum hiçbir sorun yok anakart gayet rahatça taşıyor işlemciyi hatta bir hafta önce RTX 3090 aldım taş gibi sistem oldu gerçi bu ay anakart yenileyebilirim gibi bilmiyorum :/

Hatta Twitch üzerinden yayın vs yapmaktayım isterseniz bakarsınız sorunsuz kullanmaktayım.

Sırf bozuk çıkan CS2'yi rahatça oynayabilmek için artık AM4 soketinde en güçlü işlemciyi almak istiyorum. Gerçi işlemciye o bütçeyi verirsem de diğer şeylerden feragat etmem gerekecek.

Teşekkürler cevabın için.

Benim görüşüm CS2 için alacaksan cebine yazık edersin değmez hatta ben ona oyun bile demiyorum güzel bir ekran kartı ve DLSS açsan yeterli olur CS2'ye ayrıca illa işlemci alacağım dersen sıvı soğutma ve undervolt şart.

Rica ederim.

Geri
Yukarı