B450 anakart indirime girer mi?

Bu anakart nasıl sevilmez hocam ya? :)

Eğer 550-600TL'ye bulabilirseniz B450M Pro4, fiyat aralığında en iyi VRM'lerden birine sahip anakart.

Son düzenleme:
@Shimada Sensei sen anakartlardan bayağı anlıyor gibisin. Bence yeni bir konuya ve ya bu konu altına fiyat/performans olacak şekilde bütçeye göre anakart tavsiyesi versen hiç fena olmaz. Mesela bana nedense Asus B450M-K modeli Gigabyte B450M S2H modelinden daha sağlammış gibi geliyor ama sen Asus B450 de çuvalladı demişsin. Merak ettim hangi bütçede hangisi alınmalı diye.🤔

@BlueMagic estağfurullah oradan buradan topladığım bilgilerle bir şeyler önermeye çalışıyorum işte.

Buraya kendi önerdiklerimi yazayım o zaman.

Düşük bütçe için B450M S2H öneririm. Asus B450M-K modeli de aynı şeyin laciverti ancak VRM'lerinde soğutma bloğu olmadığı için Gigabyte bir adım öne çıkıyor.

Bütçe biraz daha artarsa B450M Mortar Titanium veya Tomahawk'a direk kafa atılmalı. Mis gibi anakartlar. İkisi de taş gibi. Bunlardan ucuza bulunursa Gaming Plus'da olabilir.

Üst segmentte de ASRock Taichi olur, Aqua olur, Asus Crosshair olur, MSI Gaming M7, Gaming Pro Carbon, Aorus Extreme, Aorus Gaming 7 olur. Bunların hepsi X470/570 kartlar.

@Mithat Berhan ASRock X570 Aqua'ya az önce aşık oldum😍 Godlike falan hikaye artık bunun yanında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı