Çözüldü B450 anakart R3 4350G ile görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GeoTeraphy

Centipat
Arkadaşlar, birkaç gün önce PC topladım. Fakat kurduğumda görüntü alamadım, Gigabyte B450M S2H V2 anakart R3 4350G ile uyumlu değil dediler bu yüzden iade ettim fakat işlemci yerine yanlışlıkla macun bulaştırdığım için kabul etmediler. Ürünü geri gönderdiler. İnternet sitelerinde ise B450'nin Ryzen 4000 ile çalıştığı söyleniyor fakat destek listesinde görülmüyor. Ne yapmalıyım? Ürünü servise göndermeden, bilgisayarı evde çalıştırabilir miyim?

Çözüm
B450M S2H 4. nesil desteklemiyor.

Dostum bende seninkisi gibi bir sistem toplamak istiyorum. 4350G B450 anakartında görüntü almaya başardın mı yoksa illa A520 mi almam lazım?

Ben satıp A520'ye geçtim. B450'de de çalışabiliyormuş fakat B450 ile direk uyumlu bir işlemci bulup o işlemci ile BIOS güncellemen gerekiyor. Benim yakınımda bu işlemcilerden birine sahip olan yoktu ben sattım bu nedenle.
Arkadaşlar yazmayı unutmuşum. Bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Olayın üzerinden muhtemelen 1 ay geçti. Anakartı biraz ucuza ikinci elden satmak zorunda kaldım. İadeye içerik eksik vermişim ve anakarta ufak bir macun değdirmişim tamamen benim hatam satıcı da BIOS güncellemesi yapmadığını söyledi Gigabyte'ı aradım. Sıkıntı şu ki cevap veren yok internete baktım birçok kişi aynı durumdan mağdur. Müşteri hizmetlerinde Türkiye ayağı çok sıkıntılı. Bu alışverişe kadar Gigabyte'ı çok seviyordum fakat bundan sonra almayı düşünmüyorum. Bir arkadaşın dediği gibi eksisi olsa bile ürününün arkasında duran firmadan almayı tercih ederim. Benzer bir durumda sıkıntı yaşamamanız için söylüyorum, teşekkür ederim yardımlar için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı