R3 4350G sistem görüntü vermiyor

GeoTeraphy

Centipat
Arkadaşlar bugün PC topladım ve parçaları yerleştirdim. PC açılıyor ama görüntü gelmiyor. Mouse klavye taktım onlar çalıştı, hatta anakartta kırmızı bir ışık yandı, fakat monitör ve TV'de denedim görüntü yok. Parçaları yanlış mı taktım diye bilgisayarcıya götürdüm adam anakart arızalı olabilir dedi. Emin değildi ama, ilk önce işlemci ısınıyor dedi, AMD işlemciler çok ısınıyor falan dedi sonra anakartta sıkıntı olabilir ekran kartı takıp deneyin dedi pek güvenemedim. Sistem: İşlemci R3 4350G, Apacer Panther RAM, Gigabyte B450M S2H V2 anakart, Corsair PSU ve kasa, Samsung SSD.

Anakartın işlemci destek listesinde ben bu R3 4350G'yi göremedim. Desteği varsa BIOS güncelleyin.
Destek yoksa ya işlemci ile uyumlu bir B450/520/550 anakart ya da bu anakart ile uyumlu bir APU işlemci tercih edin.

Son düzenleme:
Anakartın işlemci destek listesinde ben bu R3 4350G'yi göremedim. Desteği varsa BIOS güncelleyin.

Hocam BIOS'a girmeyi denedim fakat görüntü yok. F2 ve delete gibi tuşları denedim fakat görüntü olmadığından dolayı BIOS'a girse bile ben göremedim.

Geri
Yukarı