B450 Aorus Elite alınır mı?

• Konuyu başlatan Dequb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B
Al o zaman pişman edecek bir anakart değil.
Teşekkürler Son bir soru olarak sıvı soğutucumu argb pinlerine takarak anakart yazılımı üzerinden ışıklarıyla oynayabiliyorum doğru mudur? çünkü sabit renkler yapmak istiyorum ve şu anki anakartımda ARGB girişi olmadığı için saçma bi şekilde sadece sıvı soğutmam rainbow yanıyor.

Aklınızda bulunsun A serisi anakart alınmaz. Bir daha sistem toplarsanız aklınızda bulunsun.
Teşekkürler Son bir soru olarak sıvı soğutucumu argb pinlerine takarak anakart yazılımı üzerinden ışıklarıyla oynayabiliyorum doğru mudur? çünkü sabit renkler yapmak istiyorum ve şu anki anakartımda ARGB girişi olmadığı için saçma bi şekilde sadece sıvı soğutmam rainbow yanıyor.
Evet yapabilirsiniz.

Aklınızda bulunsun A serisi anakart alınmaz. Bir daha sistem toplarsanız aklınızda bulunsun.

Evet yapabilirsiniz.
Teşekkürler.

Evet yapabilirsiniz.
Birde her zaman çok merak edip detaylarına hakim olamadığım bir konudur A B 450 550 ve X seri anakartlar arasındaki farklar nedir?

Teşekkürler.

Birde her zaman çok merak edip detaylarına hakim olamadığım bir konudur A B 450 550 ve X seri anakartlar arasındaki farklar nedir?
A sersi anakartlar overclock yapılamaz. Onun dışında basitçe sırasıyla A, B ve X arasındaki farklar. Yükseldikçe daha kaliteli, daha fazla ve daha uzun ömürlü parçalar kullanılır, daha iyi ses yongası, daha kaliteli ve fazla mosfet ve soğutucuları, katı kapasitörler, ethernet ve Wİ-Fİ yongaları, daha fazla USB portu, daha iyi overclock performansı, daha iyi yonga soğutması, daha çok PCIe portu ve çeşitli diğer portlar, daha çok ve işlevsel pinler, hatta daha hızlı portlar bile olabilir, vb. bilmediğim daha çok şeyler. Tabii bir kullanıcı için en iyi F/P yonga seti B serisidir, ondan sonra X tercih edilir (benim gibi) ve alınmaması gereken A serisi.

Tabii bunlar markaya ve modele göre değişebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı