B450 Tomahawk Max ve Ryzen 7 5800X kutu açılımı

Hayırlı olsun, eğer konuyu baltalamazsa bir sorum olacak. B550 veya X570 gibi anakartlar varken B450 seçmenizin sebebi nedir? O işlemci için biraz düşük bir anakart değil mi?
Fazla bilmiyorum AMD tarafını :D . Kusura bakmayın.
Teşekkürler, baltalamak değil elbette sorabilirsin. :D

B450 Tomahawk Max'ı bayağı araştırdım, VRM'lerinin orta seviye B550 seviyesinde olduğunu görünce direkt yapıştırdım. LTT'de de C Tier'de yer alıyor, 5900X ile test edilmiş ve kaldırmış.

Hocam bana şu anlık bir sıkıntı yaşattırmıyor fakat RGB fan almak istesem dert, normal fan almak istesem başka dert (çoklayıcı zorunlu biliyorsunuz ki) gerçekten.
Eli ayağı düzgün kontrolcüler 250-300'den başlıyor. :D O parayı da anakarta koyarım hem ARGB portu olur hem VRM'si daha iyi bir anakart olur.

Eli ayağı düzgün kontrolcüler 250-300'den başlıyor. :D O parayı da anakarta koyarım hem ARGB portu olur hem VRM'si daha iyi bir anakart olur.
3 tane Air Blazer almak istiyorsun, 300 lira oluyor ve kontrolcüsü yok. Anakarta bakıyorsun B450 S2H'ı görüyorsun ve...

Bu arada bu ürünle ilgili bir konu gelir mi sizden :) Çok şık duruyor fakat fiyatı tuzlu gibi.

3 tane Air Blazer almak istiyorsun, 300 lira oluyor ve kontrolcüsü yok. Anakarta bakıyorsun B450 S2H'ı görüyorsun ve...

Bu arada bu ürünle ilgili bir konu gelir mi sizden :) Çok şık duruyor fakat fiyatı tuzlu gibi.
Bakarım hocam. Perma Frost 360 ile kıyaslarım hatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı