B450'den B550'e geçmek mantıklı mı?

5900X kısmetse hocam.

Hayırlı olsun şimdiden umarım en kısa zamanda isteklerine ulaşırsın hocam 😊
Tekrardan MSI'a geçebilirsin seninki üretim hatası da olmuş olabilir. Gaming Edge bayağı hoş bir alet B550'ler arasında bir bak derim.

Şimdi böyle derin kafam karıştı karta, sorun yok tek sorun aslan Gaming ve masaüstü geç gelmesi BIOS gunceledim yine çözulmedi o yuzden tekrar MSI almaktan korkuyorum normalde ben bu kartı ilk aldığımda, coğu ASUS önermişti ben yine de MSI almıştım

Şimdi böyle derin kafam karıştı karta, sorun yok tek sorun aslan Gaming ve masaüstü geç gelmesi BIOS gunceledim yine çözulmedi o yuzden tekrar MSI almaktan korkuyorum normalde ben bu kartı ilk aldığımda, coğu ASUS önermişti ben yine de MSI almıştım.

Hocam elinizdeki anakart B450 sınıfının en iyisi kimisine göre onun üstü Pro Carbon var oda pek gelmedi ülkeye çok sayılı yani. Açılırken 10 saniye fazla bekliyosunuz diye bu masrafa girmeye değer mi bilemedim. Bir de boot menüsünden Fast Boot'u aktif edip deneyin bir de isterseniz.

Hocam elinizdeki anakart B450 sınıfının en iyisi kimisine göre onun üstü Pro Carbon var oda pek gelmedi ülkeye çok sayılı yani. Açılırken 10 saniye fazla bekliyosunuz diye bu masrafa girmeye değer mi bilemedim. Bir de boot menüsünden Fast Boot'u aktif edip deneyin bir de isterseniz.

Şu an işteyim sabah eve gidince dediğinizi yapacağım hocam olmasa bir süre idare eder yeni anakart alırım

Yeni konular

Geri
Yukarı