B450M-A PRO Max anakart ömrü ne kadar?

KrafteR boii

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bu anakartların ömürleri azami yıl 5 yıl yazmakta bu 5 yıl içinde benim işlemcim ekran kartım vs ömrü de biter mi yoksa devam eder mi sıkıntı çıkarır mı?

Tozları kısa süreçlerde alırsanız, kasa içi sıcaklıklar düşük tutulursa ve parçalar da kaliteliyse uzun süre dayanır. Yoksa ömür bitme olayı kağıt üzerinde öyle.

5 yıl ömür nerede yazıyor merak ettim? İlk defa duydum çünkü. Kendi Asus anakartımı tam 11 yıl kullandım 0 sorunla. Hem de OC'de yaptım zamanında.

Özellikle günümüz sistemleri temiz kullanıldığında uzun yıllar dayanır 5 yıl az bir süre dayanıklılık için, çok daha uzun süre kullanılır. Oyun oynayın, başka işler yapın problem olmaz. Ama güncelliğini yitirir uzun yıllar sonrasında tek dezavantajı o.

5 yıl ömür nerede yazıyor merak ettim? İlk defa duydum çünkü. Kendi Asus anakartımı tam 11 yıl kullandım 0 sorunla. Hem de OC'de yaptım zamanında.
kağıdında yazmaktaydı resim yollayabilirim
Tozları kısa süreçlerde alırsanız, kasa içi sıcaklıklar düşük tutulursa ve parçalar da kaliteliyse uzun süre dayanır. Yoksa ömür bitme olayı kağıt üzerinde öyle.
parçalar kaliteli 3500x var rx570 armor oc var bir de corsair ram var bir tane daha alacağım 8 gb daha

Hocam daha yaşlı PC'ler var. Biraz da şans işi elbette. Ben daha uzun süre kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı