B450M-H'a ATI HD 4850 takılır mı?

OziMozi

Centipat
Daha fazla  
Selamlar anakartım şu an B450M H ve işlemcim Ryzen 7 3700X PSU ise Corsair V650 olması lazım. eski ekran kartımı takmak istiyorum idarelik, ATI Radeon 4850 çalışır mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takılır bende Şu anki sıkıntılardan dolayı B450 anakartıma ATI HD 4600 ekran kartı taktım. Nette gezinip film izliyorum sadece. Bir zararı olacağını sanmıyorum 1 aydır sistemde herhangi sıkıntı olmadı. Kartın sağlamsa takabilirsin.

Takılır bende şu anki sıkıntılardan dolayı B450 anakartıma ATI HD 4600 ekran kartı taktım. Nette gezinip film izliyorum sadece. Bir zararı olacağını sanmıyorum 1 aydır sistemde herhangi sıkıntı olmadı. Kartın sağlamsa takabilirsin.

Konusunu bulmuşken bende sorayım. Yeni sistem topladım ekran kartı alamadım para lazım oldu bazı sorunlardan B460M-A anakart almıştım. İdarelik HD4650 almayı düşünüyorum bir de sistemi ilk kez kuracağım bir sorun olur mu bu ekran kartı ile?
Zaten ders için kullanıcam videolarla pdflerle uğraşacağım ayrıca canlı derslere giriyorum.

Sorunsuz kullanırsınız Windows'u kurarken de sıkıntı olmaz. Yeni ekran kartı alınca DDU ile driverları silersiniz. Sıkıntısız yeni ekran kartını da kullanabilirsin. Takacağınız HD 4650 sağlamsa sorun olmaz benim sistemide ben bu ekran kartıyla kurtum ekran kartım gelene kadar kullanıyorum. Sadece film ve nette geziniyorum zorlamıyorum böylece sorunsuz kullanıyorum.

Sorunsuz kullanırsınız Windows'u kurarken de sıkıntı olmaz. Yeni ekran kartı alınca DDU ile driverları silersiniz. Sıkıntısız yeni ekran kartını da kullanabilirsin. Takacağınız HD 4650 sağlamsa sorun olmaz benim sistemide ben bu ekran kartıyla kurtum ekran kartım gelene kadar kullanıyorum. Sadece film ve nette geziniyorum zorlamıyorum böylece sorunsuz kullanıyorum.

64 Bit ekran kartı alacağım video ve PDF'lerle işim var bir de canlı derslere gireceğim için sorun olmaz degil mi?

Geri
Yukarı