B450M-K’de Kablosuz Bağlantı Özelliği Var mı?

sarashina

Hectopat
Daha fazla  
ASUS Prime B450M-K anakart almayı planlıyorum fakat kartımda Wi-Fi özelliği var mı? Yoksa anakarta takılan Ethernet kartı önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Wi-Fi özelliği yani Wi-Fi kartı yok. Ethernet kartı derken?

Arkadaşlar bu konular hakkında pek bilgili değilim. Peki ben bu anakartı kullanırken kurulumdan sonra Wi-Fi'ye nasıl bağlanabilirim?

Wi-Fi veya Bluetooth bulunmuyor, ayrıca Ethernet kartına gerek yok.

B450 M-K'yı önermem, ne RGB girişi var ne de ARGB. VRM'ler de düşük zaten. Bomboş bir Anakart.
Fiyatına göre gayet iyi.
Ayrıca 600 TL'lik bir karttan ARGB veya RGB beklemek saçma olmaz mı?
VRM konusunda ise VRM kalitesi gayet iyi ama maalesef B450M S2H gibi bir mosfet soğutucusu isterdik ama maalesef koymamışlar.

Fiyatına göre gayet iyi.
Ayrıca 600 TL'lik bir karttan ARGB veya RGB beklemek saçma olmaz mı?
VRM konusunda ise VRM kalitesi gayet iyi ama maalesef B450M S2H gibi bir mosfet soğutucusu isterdik ama maalesef koymamışlar.
Fiyatına göre gayet iyi mi? Yanlış bir cümle olmuş biraz. Herhangi bir ışık desteği bile yok Anakartın. S2H'da 7 renk özelliği var ve en azından, RGB Fusion ile ayarlayabiliyoruz. Üstüne üstük S2H ve M-K aynı fiyatta.

Fiyatına göre gayet iyi mi? Yanlış bir cümle olmuş biraz. Herhangi bir ışık desteği bile yok anakartın. S2H'da 7 renk özelliği var ve en azından, RGB Fusion ile ayarlayabiliyoruz. Üstüne üstük S2H ve M-K aynı fiyatta.

Haklısınız.
Evet aynı kartı bende kullanıyorum.
Açıkçası bende biraz aldığıma pişmanım B450M S2H daha iyi.
Yanlış bilgiler için özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı