B450M Mortar Max vs B450M S2H

eutrias

Decapat
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende calişiyor hata bile vermedi stabil
Ben de ve tanıdığım 7 kişide dahi hiç bişekilde kuramadık Ya anakart yazılımı siliniyor yada kurulum hataları verıyor genelde Secure bootu aktıf etıgımızde Anakart yazılımı siliniyordu arkadaşlarla 5 kişi aynı anda anakartı verdık bu sorun yüzünden anakart yazılımı atıp geri gönderdıler.

Ben de ve tanıdığım 7 kişide dahi hiçbir şeykilde kuramadık ya anakart yazılımı siliniyor ya da kurulum hataları verıyor genelde Secure Boot'u aktıf etıgımızde anakart yazılımı siliniyordu arkadaşlarla 5 kişi aynı anda anakartı verdık bu sorun yüzünden anakart yazılımı atıp geri gönderdıler.

Üzüldüm doğrusu bende daha hiç hata vermedi sorunsuz kurulum yaptım, BIOS yükseltme yaptim tek eksik yanı flash button olmaması şans işide olabilir eski anakartim X370 BIOS yükledim kapandı çat Windows daha açilmadı Gigabyte yazısinda kaldı klavye tepki bile vermiyordu.

Üzüldüm doğrusu bende daha hiç hata vermedi sorunsuz kurulum yaptım, BIOS yükseltme yaptim tek eksik yanı flash button olmaması şans işide olabilir eski anakartim X370 BIOS yükledim kapandı çat Windows daha açilmadı Gigabyte yazısinda kaldı klavye tepki bile vermiyordu.
Bizde de şöyle oldu Secure bootmudur nedır onu aktıf etmeye tıkladıgımız an ekranlarımız gitti kapandı bilgiseyar tekrar acmaya tıkladıgımızda ekranda sinyal yok hatası ama Fanlar sıvısogutma vs aktıftı sadece goruntu vermıyordu itopyaya götürdük böyle böyle oldu dedık adamlar hıç bişekıl anakartları calıstıramadı gigibyte gönderdıler yazılım atılıp tekrar gönderıldı bize.

Geri
Yukarı