OpenCore B450M-S2H / R5 2600X / GT 640 Hackintosh uyumluluğu

Hocam elma logosunda kalıyor

Verbose modu açıp koduna bakabilir miyiz.

Eki Görüntüle 1584936
Şu an Verbose mode zaten açık. Bu EFI dosyasını indirin ve eski EFI dosyasını silip yerine bunu koyun. EFI - OC kısımında da sisteminizle uyumlu olan config dosyasını "config.plist" olarak adlandırın. Ayrıca sistem reset attıktan sonra yine USB'den diski boot etmeniz gerekiyor. Boot Menu kısmına "macOS Installer" seçeneği gelmeyecek.

Deneyin.
Hocam yetkim yok

Şu an Verbose mode zaten açık. Bu EFI dosyasını indirin ve eski EFI dosyasını silip yerine bunu koyun. EFI - OC kısımında da sisteminizle uyumlu olan config dosyasını "config.plist" olarak adlandırın. Ayrıca sistem reset attıktan sonra yine USB'den diski boot etmeniz gerekiyor. Boot Menu kısmına "macOS Installer" seçeneği gelmeyecek.
Hocam verbose modu ben açtım hali hazırda açık değildi.

Hocam elma logosunu geçemiyorum kaç dakika beklemem gerekiyor burayı ?

20221126_165634.jpg

Herhangi bir zaman vermediyse hata vermiştir. Boot Args'a -v ekleyin ve agdpmod = pikera kodu varsa siliniz.
Hocam kullandığım ekran kartı şuan GT 640 ,bilginiz olsun.

Başka bir EFI ile sorunu çözdüm gibi ama kurulum Rusça azcık Rusça bilgisi ile devam ediyorum kuruluma 🤣

Dosya Ekleri

• 20221126_170952.jpg
    20221126_170952.jpg
    159,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 20221126_172912.jpg
    20221126_172912.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
NVRAM-->7C-->prev lank: Kısmındaki değeri silerseniz sorun çözülür.
Hocam başka bir efiyle kurulumu başarılı şekilde bitirdim fakat şöyle bir şey var internetim çalışmıyor

Hocam başka bir efiyle kurulumu başarılı şekilde bitirdim fakat şöyle bir şey var internetim çalışmıyor
hatta bunu şuan o sistemden yazıyorum

Ekran Resmi 2022-11-26 07.28.35.png

interneti okursa çok sevinirim hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı