B450M S2H Razer Black shark V2 X kaldırır mı?

Merhaba. Yeni kulaklık alacağım. Razer BlackShark V2 X anakartım kaldırır mı bilmiyorum. 7.1 teknolojisini kullanabilir miyim?

Blackshark V2'nin kendi ses kartı yok muydu? Ayrıca 7.1'i kullanmanızı önermem, çoğu profesyonel oyuncu da zaten sesleri karıştırdığını iddia ederek kullanmıyor 7.1i.

V2 X hocam ses kartsız geliyor biraz daha kısılmış.

Anladım, emin değilim ancak B450'nin tam anlamıyla besleyebileceğini düşünmüyorum. Ek olarak 150TL civarına Ugreen'in ses kartı var alabilirsiniz. HyperX Cloud Alpha kullanıyorum ben de ve satın aldım gelmesini bekliyorum. Dilerseniz gelince deneyimlerimi paylaşırım, linkini de atarım. Yine de daha bilgili birisi yorum yaparsa güzel olur çok bir bilgim yok.

Ne kullanmamı tavsiye edersiniz?

7.1 yerine başka bir kulaklık tavsiye eder misiniz yoksa seçtiğim kulaklık iyi midir?

Tavsiye için konu açmıştım ve @Yener K. hocam bunu önerdi:
UGREEN USB Ses Kartı USB'den Aux Ses Mikrofon Adaptörüne Harici Stereo Ses Kartı USB'den 3.5mm'ye TRRS Kulaklık Jakı Dönüştürücü PC, MacBook, PS, Raspberry Pi, Kulaklık, Hoparlör, Sürücüsüz ile uyumlu : Amazon.com.tr: Müzik Enstrümanları ve DJ
Satın aldım ve gelmesini bekliyorum, cuma günü gelecek. Blackshark V2 güzel bir kulaklık, alabiliyorsanız ses kartlı olanını alabilirseniz güzel olabilir. Bütçeniz yetmiyorsa da linktekini alabilirsiniz, dediğim gibi cuma günü gelecek deneyimlerimi paylaşırım.

Anladım, emin değilim ancak B450'nin tam anlamıyla besleyebileceğini düşünmüyorum. Ek olarak 150TL civarına Ugreen'in ses kartı var alabilirsiniz. HyperX Cloud Alpha kullanıyorum ben de ve satın aldım gelmesini bekliyorum. Dilerseniz gelince deneyimlerimi paylaşırım, linkini de atarım. Yine de daha bilgili birisi yorum yaparsa güzel olur çok bir bilgim yok.

Yani ses kartına para vermek istemiyorum şu anda kulaklık 500 lira İtopya'da tak çalıştır yapmak istiyorum. (bütçe 500 lira)

Yani ses kartına para vermek istemiyorum şu anda kulaklık 500 lira İtopya'da tak çalıştır yapmak istiyorum. (bütçe 500 lira)

Sıkıntı olmaz, ben de Cloud Alpha'yı yaklaşık 1-2 yıldır anakartım kötü bir şekilde kullanıyordum, ona rağmen memnunum ses kalitesinden. (B450'den daha kötü bir anakart kullanıyorum.) Yeni sistem alacağım onda da B450 var ancak yine de yetmeyeceğini düşünerekten bu ses kartını aldım. Ses kartı alamasanız da V2 X i alın bence. B450 besleyemezse kulaklığın ses kalitesini ve yüksekliğini tam anlamıyla alamazsınız ama yine de pişman etmez diye düşünüyorum.

Sıkıntı olmaz, ben de Cloud Alpha'yı yaklaşık 1-2 yıldır anakartım kötü bir şekilde kullanıyordum, ona rağmen memnunum ses kalitesinden. (B450'den daha kötü bir anakart kullanıyorum.) Yeni sistem alacağım onda da B450 var ancak yine de yetmeyeceğini düşünerekten bu ses kartını aldım. Ses kartı alamasanız da V2 X i alın bence. B450 besleyemezse kulaklığın ses kalitesini ve yüksekliğini tam anlamıyla alamazsınız ama yine de pişman etmez diye düşünüyorum.

İlginiz için teşekkürler bir tane kullanıcı kaldırır demişti denemekten zarar gelmez ses kalitesini alamazsam ses kartını alırım.
@Gapirkont peki ses kalitesini alıp alamadığımı nasıl anlayacağım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı