B450M S2H ve Corsair Carbide Spec Delta RGB kurulumu

Ben de konu dışı olarak yazacağım demek şu DDR2 görünümlü acayip anakart buymuş şimdi farkettim. Girdiği kasanın estetiğini düşürüyor mübarek. İyi günlerde kullan.
Kasayı kırmızı ışığa boğdum. Ne olduğu anlaşılmıyor. Bir şey var işte orada. 😅

Acayip dediğin ana kart Türkiye'nin yüzde 70'inin kullandığı ana kart :D

Yok ben de çok önerdim de gerçekte nasıl göründüğünü bilmiyordum. 😃

Kasayı kırmızı ışığa boğdum. Ne olduğu anlaşılmıyor. Bir şey var işte orada. 😅

Geçen de birisi "kasam niye çirkin duruyor" demişti bu anakart ve Rampage kasası vardı, anakartı DDR2 mi o diye gömmüştüm ayıp oldu.😄 Renginden sebep aklıma şunları getiriyor direkt;

32827076556-2678164-1.jpg

Size ulaşmamın bir yolu var mı? Sormak istediğim 1-2 ufak soru daha var da.
Sitemde yer alan mail adresinden ([email protected]) veya iletişim kısmından bana ulaşabilirsin. Tabii çözümü buraya yazman gerekiyor. Özelden çözüm vermek yasak çünkü forumda. İstersen buradan da sorabilirsin.

Tamamdır. Bu 3 kabloyu tam olarak nereye takmam gerektiğini çözemedim.
Bunlar fan güç kablosu. Ana kartında bir adet giriş var. Aşağıdaki gibi bir çoğaltıcı ile hepsini birbirine bağlayıp sonra tek olan SYS_FAN girişini kullanacaksın.

Bunlar fan güç kablosu. Ana kartında bir adet giriş var. Aşağıdaki gibi bir çoğaltıcı ile hepsini birbirine bağlayıp sonra tek olan SYS_FAN girişini kullanacaksın.

Bunları normalde SYS_FAN kısmına takmam gerek sanırım ama 1 adet o girişten var. Bu ürünü aldığımda 3 ünü birleştirip tek SYS_FAN kısmına bağlamam mümkün mü?
Kasanın içinden fan çoklayıcı çıkması gerek. Almadan önce bir kontrol edin.
Çıkmadı :'(

Geri
Yukarı