B450M S2H Windows 11 Secure Boot açıldıktan sonra görüntü gelmiyor

YMete61

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Valorant için Secure Boot açtım BIOS'tan CSM disabled yaptım. Sonra yeniden başlattım ve bir daha ekran gelmedi, hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Sinyal yok diyor, sonra öyle siyah ekran kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti süresi bitti o yüzden bilgisayarcıya gönderdim ama iki gündür görüntü alamıyorlar, uğraşıyorlar ne illet bir sorun bu ya.

Benim anakartimin henüz 1 yıl garanti süresi var ama garantiye yollamak istemiyorum gereksiz kullanıcı hatası derler diye acaba bende senin gibi tamirciyemi versem?

Benim anakartimin henüz 1 yıl garanti süresi var ama garantiye yollamak istemiyorum gereksiz kullanıcı hatası derler diye acaba bende senin gibi tamirciyemi versem?

Hocam bence bir garantiye gönderin belki hallederler. Denemekten zarar gelmez.

Garantisi varsa boşa para verme gönder gitsin teknik servisine. Benim anakarttan halâ görüntü alamadılar iki gün oldu

Arkadaşlar secure boot olayı yüzünden anakart ve SSD elektriksel sorunla beraber yalan oldu yenisini almak zorunda kaldım sakın gigabyte kullanan secure boot açmasın.

İnce hesap tan aldığım için mng ile kargoladım 3 gün geçti umarım yaparlar yenisini almam çok zor olur benim için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…