B450M S2H Windows 11 Secure Boot açıldıktan sonra görüntü gelmiyor

YMete61

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Valorant için Secure Boot açtım BIOS'tan CSM disabled yaptım. Sonra yeniden başlattım ve bir daha ekran gelmedi, hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Sinyal yok diyor, sonra öyle siyah ekran kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam oncelıkle bıos pılını anakart uzerınden cıkartıp pc yı acmayı deneyın bu bıos ayarlarını sıfırlar acıldıktan sonra pc yı kapatıp pili yerıne takın secure boot ozellıgını aktıf edıp valorant oynamak ıcınse gıgabytenın sıtesınden F62d bios surumunu ındırıp bıosu guncelleyın sonrasında bıos menusunden secure bootu aktıf edıp kaydedıp cıkın hem pc sıyah ekranda kalmayıp acılacak hemde valorant hata vermeyecektır

Sorunu nasıl çözdünüz?
Hocam oncelıkle BIOS pılını anakart uzerınden cıkartıp PC'yı acmayı deneyın bu BIOS ayarlarını sıfırlar acıldıktan sonra PC'yı kapatıp pili yerıne takın Secure Boot ozellıgını aktıf edıp Valorant oynamak ıcınse Gigabyte'nın sıtesınden F62D BIOS surumunu ındırıp BIOS'u guncelleyın sonrasında BIOS menusunden Secure Boot'u aktıf edıp kaydedıp cıkın hem PC sıyah ekranda kalmayıp acılacak hem de Valorant hata vermeyecektır.

Denedim olmuyor hocam.
@Kratos58

Son düzenleme:

Geri
Yukarı