Çözüldü B450M sistemde [EB|#LOG:EXITBS:START] hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HakanAtilla

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
B450M S-2H sistemimde, Boot ekranında USB seçtim, çıkan ekranda install macOS seçince ekran burada kalıyor. Desteğinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• DAB4E1AE-E810-4654-86AF-F87692B447AF.jpeg
    DAB4E1AE-E810-4654-86AF-F87692B447AF.jpeg
    107,1 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Boot ekranında USB seçtim, çıkan ekranda install macOS seçince ekran burada kalıyor. Desteğinizi bekliyorum.
Merhabalar, sisteminize uygun olacak bir config dosyası kullandığınıza emin olun. Eğer doğru config dosyasını kullandığınızı düşünüyorsanız eğer AMD bir işlemciye sahipseniz yamaların daha güncel bir sürümünü kullanmaya çalışın. Eğer bunların hiçbiri olmaz ise bir de config dosyasına boot argümanları kısmına "slide=0" komutunu ekleyerek sistem açılıyor mu yeniden kontrol edin.

Config/Patch kaynakli hata. Sistem ozelliklerinizi ve denediginiz configi belirtin.
Fjallsarlon hocam 2 sene öncede sizin config'le çözmüştüm dün gecede sizin configle çözdüm. Teşekkürler tekrardan herkese problem config hatası.

Fjallsarlon hocam 2 sene önce de sizin config'le çözmüştüm dün gece de sizin configle çözdüm. Teşekkürler tekrardan herkese problem config hatası.
Configin konusunu veya linkini de paylas ki ayni sorunu yasayan AMD sistemli kullanicilarimiz da indirip sorunu asabilsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı