B550-A Pro ve GTX 1660 Ti OC ile uyumlu işlemci tavsiyesi

Darboğaz oluşturmaz. İleriye dönük bir işlemci almanız sizin yararınıza olur ama.
7 5800 x3d ürünü eminim çok iyidir ama şuan bütçemi biraz aşıyor. tam araba yenileme arefesinde iken işlemcim bozuldu. 5-6k yı sanırım aşamam fiyat olarak.

Ayrıca r 5 3600 lerin bozulma olayını hiç duydunuz mu yada başınıza geldimi acaba. Sabah çalışıyordu iyi has kapattık, akşam power tuşuna cevap vermedi birdaha.

Tray denilen ürün aslında tam bana göre, çünkü elimde ekstra büyük bir soğutu fan var. Ama orijinal kutu değil de kendi imkanları ile sarıp yolluyorlarmış. Muhafaza iyi olmaz ise pinler eğiliyor diye şikayetler okudum.
https://www.teknobiyotik.com
teknobiyotik sitesi güvenilirmi acaba.

Son düzenleme:
Tray denilen ürün aslında tam bana göre, çünkü elimde ekstra büyük bir soğutu fan var. Ama orijinal kutu değil de kendi imkanları ile sarıp yolluyorlarmış. Muhafaza iyi olmaz ise pinler eğiliyor diye şikayetler okudum.
https://www.teknobiyotik.com
teknobiyotik sitesi güvenilirmi acaba.

Güvenilir ve çoğu düzgün sarıyor bakma bizim millet fazla korkak olduğundan ya da işlemciyi kafa üstü çakıp suçu satıcıya atmaya çalıştığından geliyor bu şikayetler.

7 5800x3D vs 5 5600 kıyaslama videolarını izledim. 5800 diğerinden %10 ile %20 arasında oyununa göre değişen miktarda performans farkı sağlıyor. Ama iş fiyat performans olayına gelince 5600 den 2,5 kat daha pahalı. Biri 4 diğeri10k. Sizce verdiğimiz paraya göre(2, 5 kat fazla) aldığımız karşılık yeterli midir?

Dün tam Hepsiburada'dan kendi sattığı 5600'ü alıyordum ki sepette fiyatın tam 1100 TL arttığını fark ettim. 4000 olan ürün bir anda 5100'e yükselttiler. İnsanda biraz şans da olmalı.

7 5800x3D vs 5 5600 kıyaslama videolarını izledim. 5800 diğerinden %10 ile %20 arasında oyununa göre değişen miktarda performans farkı sağlıyor. Ama iş fiyat performans olayına gelince 5600 den 2,5 kat daha pahalı. Biri 4 diğeri10k. Sizce verdiğimiz paraya göre(2, 5 kat fazla) aldığımız karşılık yeterli midir?

Dün tam Hepsiburada'dan kendi sattığı 5600'ü alıyordum ki sepette fiyatın tam 1100 TL arttığını fark ettim. 4000 olan ürün bir anda 5100'e yükselttiler. İnsanda biraz şans da olmalı.
R5 5600 sizi uzun vadede üzmeyecektir.

Geri
Yukarı