B550 Tomahawk BIOS Flashback Sabit Kırmızı Yanıyor

• Konuyu başlatan thugg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

thugg

Decapat
Daha fazla  
Arkadaslar selam,

Ryzen 5 5600X ve B550 Tomahawk sistemde USB uzerinden flash BIOS yapiyorum fakat kirmizi LED butonu surekli yanip sonuyor. Ekrana goruntu gelmiyor. Recep Baltasin videosundaki gibi her şeyi birebir yaptim ama durum ayni. Yardiminizi rica ederim.

Arkadaslar selam,

Ryzen 5 5600X ve B550 Tomahawk sistemde USB uzerinden flash BIOS yapiyorum fakat kirmizi LED butonu surekli yanip sonuyor. Ekrana goruntu gelmiyor. Recep baltasin videosundaki gibi her şeyi birebir yaptim ama durum ayni. Yardiminizi rica ederim.

BIOS sürümü güncel mi?

Version
7C91vA53(Beta version)
Release Date
2020-12-30
File Size
17.96 MB

Bunu indirdim.Kirmizi isik 5 6 sn yanip sonuyoe sonrasinda sabit olarak kirmizi olarak kaliyor.

Version.
7C91VA53(beta version)
Release date.
2020-12-30.
File size.
17.96 MB.

Bunu indirdim. Kirmizi isik 5 6 sn yanip sonuyoe sonrasinda sabit olarak kirmizi olarak kalıyor.

Clear CMOS ile BIOS sıfırlayın, sıfırladıktan sonra USB ile yeniden BIOS kurulumu yapın fakat sadece işlemci ve USB'nin güç kabloları takılı olsun.

Clear CMOS ile BIOS sıfırlayın, sıfırladıktan sonra USB ile yeniden BIOS kurulumu yapın fakat sadece işlemci ve USB'nin güç kabloları takılı olsun.
Anakart guc kablosunu takmama i
Kasanin herseyini monte ettim.
Anakart guc kablosunu takmadan olur mu ki ?

Geri
Yukarı