B550 Tomahawk üzerinde 2 kırmızı ışık yanıyor

Hijyenikmikrop

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, B550 Tomahawk anakartımın ışıkları kırmızı yanıyor 2 ışık birden ve yeni sistem kurduğum için açıkçası korkuyorum. Monitörü falan bağlayıp denemedim. açılır açılmaz kapattım açıkçası. Ne yapmalıyım?

Bilgisayar tamircileri yapar mı acaba?Elimde olsa denerdim fakat işlemci yok.Birde tahminen ne kadar fiyata mal olur?
Elinde herhangi bir alt nesil işlemci varsa yapar. 100 liraya kadar isterler herhalde bu devirde babasının hayrına bir şey yapan kalmadı zaten. 😀

Elinde herhangi bir alt nesil işlemci varsa yapar. 100 liraya kadar isterler herhalde bu devirde babasının hayrına bir şey yapan kalmadı zaten. 😀
Hepsiburadaya verdim talep oluşturdum onaylandı.Yarın kargoya verirler büyük ihtimal
Baktım şimdi maalesef anakartın desteklemiyor. Alt nesil bir ryzen işlemcisine ihtiyacın var. Bol şans.
Dostum Ryzen 5600G destekleyen anakart tavsiyesinde bulunur musun?Benim anakartı iade almışlar yeni bir anakart sipariş edicem.

Son düzenleme:
Hepsiburadaya verdim talep oluşturdum onaylandı.Yarın kargoya verirler büyük ihtimal

Dostum Ryzen 5600G destekleyen anakart tavsiyesinde bulunur musun?Benim anakartı iade almışlar yeni bir anakart sipariş edicem.
B550-A Pro alabilirsin. Ben mATX anakart kullanmayı sevmiyorum o yüzden ATX anakart önerdim.

Geri
Yukarı