B550 Tomahawk üzerinde 2 kırmızı ışık yanıyor

Hijyenikmikrop

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, B550 Tomahawk anakartımın ışıkları kırmızı yanıyor 2 ışık birden ve yeni sistem kurduğum için açıkçası korkuyorum. Monitörü falan bağlayıp denemedim. açılır açılmaz kapattım açıkçası. Ne yapmalıyım?

Merhaba, B550 Tomahawk anakartımın ışıkları kırmızı yanıyor 2 ışık birden ve yeni sistem kurduğum için açıkçası korkuyorum. Monitörü falan bağlayıp denemedim. Açılır açılmaz kapattım açıkçası. Ne yapmalıyım?

Hangi donanımların LED'leri yanıyor?
Kormanıza gerek yok bunlar uyarı LED'leri ve basit işlemler sonucu sorun ortadan kalkar.

Merhaba, B550 Tomahawk anakartımın ışıkları kırmızı yanıyor 2 ışık birden ve yeni sistem kurduğum için açıkçası korkuyorum. Monitörü falan bağlayıp denemedim. açılır açılmaz kapattım açıkçası. Ne yapmalıyım?
İlk defa kurulum yapıyorsanız başta yanıp sonra da sönebilir. Anakartın işlemci,gpu ve ram'i tanımaya başlıyor. BIOS ekranına gelmiyorsa sıkıntı vardır demektir, yardımcı olmaya çalışırız. İlk olarak ekrana görüntü veren bir cihaza bağla sistemini.

Benim bilgisayarımda da cpu ışığı yanıyor monitörden görüntü alamıyorum.MSI B450-Pro M2 Max anakartım ve işlemcim Ryzen 5600G.Acaba Biosu mu güncellemem gerekiyor nasıl güncelleme yapacam yardımcı olur musunuz?

Benim bilgisayarımda da cpu ışığı yanıyor monitörden görüntü alamıyorum.MSI B450-Pro M2 Max anakartım ve işlemcim Ryzen 5600G.Acaba Biosu mu güncellemem gerekiyor nasıl güncelleme yapacam yardımcı olur musunuz?
Büyük ihtimalle BIOS Update gerekiyor. Anakartın usb bellek üzerinden bios flashlama özelliğine sahipse alt nesil ryzen işlemcisine gerek olmadan güncelleyebilirsin.

Büyük ihtimalle BIOS Update gerekiyor. Anakartın usb bellek üzerinden bios flashlama özelliğine sahipse alt nesil ryzen işlemcisine gerek olmadan güncelleyebilirsin.
Anakartın usb bellek üzerinden bios flashlama özelliği olup olmadığını bile bilmiyorum daha bugün topladım 😅. Anakart modeli MSİ B450 Pro M2 Max İşlemci Ryzen 5 5600G Cpu ışığı yanıyor anakartta

Anakartın usb bellek üzerinden bios flashlama özelliği olup olmadığını bile bilmiyorum daha bugün topladım 😅. Anakart modeli MSİ B450 Pro M2 Max İşlemci Ryzen 5 5600G Cpu ışığı yanıyor anakartta
Baktım şimdi maalesef anakartın desteklemiyor. Alt nesil bir ryzen işlemcisine ihtiyacın var. Bol şans.

Anakartınızda bios flashback özelliği bulunmuyor malesef. 3. nesil bir işlemci bulup Bios güncellemeniz lazım.

Geri
Yukarı