B550M PLUS kasa fanı ve CPU fan RGB ayarı

kitaouroboros

Decapat
Arkadaşlar selam. Kasanın her yeri RGB ile doldu. Cooler Master Masterfan MF120, Cooler Master MA410P CPU soğutucu ve ASUS B550M PLUS Wi-Fi model anakart kullanıyorum. Mouse klavye kulaklık her yer RGB doldu. Bunları tek tek kendi uygulamalarından mı ayarlamalıyım yoksa tek bir uygulamadan kullanabilir miyiz? Var mı böyle bir uygulama?

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam. Kasanın her yeri RGB ile doldu. Cooler Master Masterfan MF120, Cooler Master MA410P CPU soğutucu ve ASUS B550M PLUS Wi-Fi model anakart kullanıyorum. Mouse klavye kulaklık her yer RGB doldu. Bunları tek tek kendi uygulamalarından mı ayarlamalıyım yoksa tek bir uygulamadan kullanabilir miyiz? Var mı böyle bir uygulama?

Kendi uygulaması üstünden ayarlaman mümkün.
Veya anakart markasının çıkardığı yazılım ile.

Fan ve soğutucuyu Aura Sync ile kontrol edebilirsiniz gibi görünüyor. Ekipmanların modeli nedir?

Evet ASUS yazılımı. Fanlardaki ARGB ve RGB bağlantıları için anakartta gerekli portlar var. MF120 Halo'daki ARGB (3 pinli) bağlantıları kırmızı ile işaretlediğim yere; MA410P'deki RGB (4 pinli) bağlantıları da yeşil ile işaretlediğim yerlere yapıp Armoury Crate ile kontrol edebilirsiniz.

asus-tuf-gaming-b550m-plus-wi-fi-4600mhz-oc-ddr4-soket-am4-hdmi-dp-matx-anakart-3.jpg

Evet ASUS yazılımı. Fanlardaki ARGB ve RGB bağlantıları için anakartta gerekli portlar var. MF120 Halo'daki ARGB (3 pinli) bağlantıları kırmızı ile işaretlediğim yere; MA410P'deki RGB (4 pinli) bağlantıları da yeşil ile işaretlediğim yerlere yapıp Armoury Crate ile kontrol edebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1035028

Dostum teşekkür ederim vallahi çok faydalı oldu ama ben kasa fanlarını SATA kablosu ile bağladım. CPU soğutucuyu dediğin yere bağladım. CPU kontrol edebilirim o zaman?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, bahsettiğim yazılımın görmesi lazım CPU soğutucu fanlarını.

@kitaouroboros nedir son durum, yapabildiniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı