B550M S2H arka braket nereden alınabilir?

Bunu alabilirsin. Kullanmasan da yanına bu satıcının termal macununu koyunca en ucuz temin edeceğin yer oluyor. Diğer türlü tek başına alırsan kargo dahil en ucuz 60 liraya bulabilirsin. Termal macunu bedavaya gelmiş oluyor denilebilir. Kullanmazsın kenarda durur kötü günler için saklarsın. İşlemci için değil de genel kullanım olarak düşünebilirsin. Baktın anakart çok ısınıyor heatsink'i kaldırıp bu macunu kullanırsın. :D
1646100410413.png

Uyumlu oluyor Platoon markasını almıştım B350 PC Mate için kullandım sorun yaşatmıyor.

Son düzenleme:
Bunu alabilirsin. Kullanmasan da yanına bu satıcının termal macununu koyunca en ucuz temin edeceğin yer oluyor. Diğer türlü tek başına alırsan kargo dahil en ucuz 60 liraya bulabilirsin. Termal macunu bedavaya gelmiş oluyor denilebilir. Kullanmazsın kenarda durur kötü günler için saklarsın. İşlemci için değil de genel kullanım olarak düşünebilirsin. Baktın anakart çok ısınıyor Heatsink'i kaldırıp bu macunu kullanırsın. :D
Eki Görüntüle 1319436
Uyumlu oluyor Platoon markasını almıştım B350 PC Mate için kullandım sorun yaşatmıyor.

Bu arka braket olmadan soğutucu takılmaz değil mi?

Hayır takamazsınız. Anakarta tutunması için diğer taraftan somun görevi görüyor denilebilir. Ama sizin soğutucuda bu arka braket olması lazım kutu içeriğinin tamamının fotoğrafını atma şansınız var mı?

1646100907203.png

Sizin soğutucudan sol alttaki parçanın çıkması lazım o da zaten arka braket.
Eğer o parça uymuyorsa Intel için koymuşlardır AMD anakartlarında beraberinde bu braket geldiği için ID COOLING sadece Intel koymakla yetinmiştir. Eğer durum böyleyse AM4 braketi almanız gerekiyor.

Hayır takamazsınız. Anakarta tutunması için diğer taraftan somun görevi görüyor denilebilir. Ama sizin soğutucuda bu arka braket olması lazım kutu içeriğinin tamamının fotoğrafını atma şansınız var mı?

Eki Görüntüle 1319437
Sizin soğutucudan sol alttaki parçanın çıkması lazım o da zaten arka braket.
Eğer o parça uymuyorsa Intel için koymuşlardır AMD anakartlarında beraberinde bu braket geldiği için ID-Cooling sadece Intel koymakla yetinmiştir. Eğer durum böyleyse AM4 braketi almanız gerekiyor.

Linkini attığınız braket ile işim hallolur o zaman değil mi?

Geri
Yukarı