Babam ifadeye çağırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuralları çiğneyip beni tahrik edenlere rapor atmayıp forumla alakalı izlenimimi dile getirdiğimden mütevellit bana rapor attığın için teşekkürler. Ben de seni raporlayayım hemen konuyla alakasız mesajdan dolayı.

Onlara atmadığımı nereden biliyorsun? Ayrıca babanı ifadeye çağırdıysalar tutuklamazlar eğer tutuklamak isteselerdi gelip alırlardı.

İfade için tam olarak ne alıyorlar/soruyorlar?
Valla onu çağıran memur ve amirinden başka bilen yoktur. Beni de çağırmışlardı 1 saat sürmedi ifademi verdim çıktım. Sorun olacak bir şey olsa zaten göz altına alırlardı. Rahat olun.

Valla onu çağıran memur ve amirinden başka bilen yoktur. Beni de çağırmışlardı 1 saat sürmedi ifademi verdim çıktım. Sorun olacak bir şey olsa zaten göz altına alırlardı. Rahat olun.
Genel olarak ne yapıldı/soruldu? Bu ifadeyi görüyorum fakat ne yaptıklarını hiç görmedim. Yaşanan olay hakkında suçlu olup olmadığın hakkında sorular mı soruyorlar?

Onlara atmadığımı nereden biliyorsun? Ayrıca babanı ifadeye çağırdıysalar tutuklamazlar eğer tutuklamak isteselerdi gelip alırlardı.
Onlara rapor attığını dile getirmeyip bana rapor attığını niye yazma gereği duyuyorsun o halde? Herkes kimi raporladığını konuyu kirletme pahasına yazsın o halde?

Neden yalan olsun arkadaşlar siz sorunlu musunuz? Hassas konular için de yardım isteyemez olduk saldıracaksanız hiç yazmayın konuma falan. Konuda troll içerikli bir mesaj mı var troll'un anlamını biliyor musunuz acaba? Gereksiz mesaj atmak yasak değil mi konulara? Birazdan yardım istedim diye vatan haini ilan edilirim öyle bir forum çünkü burası anladığım kadarıyla.
@Berkay Davas ve @ItsAllGoodman isimli arkadaşlardan da şikayetçiyim. Konuyla alakasız boş mesajlar atıp konuyu kirletiyorlar, her konuya bilip bilmeden boş boş saldırıp troll mührü vuran kitlelerdenler sanırım. Hiç kimse kusura bakmasın yardım için açılmış bir konuda böyle önyargılı, alakasız, içi boş mesajları görmek zorunda değilim ben gece gece.
Dediklerini kanıtlayamıyorsan daha fazla konuşmana gerek yok.

Dediklerini kanıtlayamıyorsan daha fazla konuşmana gerek yok.
Ahahhaahaha. Bu forumda her yardım isteyen kişiler birşeyler mi kanıtlamak zorunda? Senin de bu konuyla alakalı bir fikrin yoksa daha fazla konumda oyalanmana gerek yok. Fikrin yoksa zikrin de olmasın tarzı. Nasıl kanıtlayacağım acaba orası da ayrı konu. Blame atmaktan başka ne işe yarıyorsun sen? 14000 küsür mesajı da bu şekilde kastın muhtemelen.

Onlara rapor attığını dile getirmeyip bana rapor attığını niye yazma gereği duyuyorsun o halde? Herkes kimi raporladığını konuyu kirletme pahasına yazsın o halde?

Sen forum hakkında şunu yazmasaydın " birazdan yardım istedim diye vatan haini ilan edilirim öyle bir forum çünkü burası anladığım kadarıyla" rapor etmicektim ayrıca 15 20 dakika önce hesap açıp tek bir konudan nasıl oluyorda bütün forum hakkında böyle bir kanıya varmış olabilirsin anlamış değilim.

Ahahhaahaha. Bu forumda her yardım isteyen kişiler birşeyler mi kanıtlamak zorunda? Senin de bu konuyla alakalı bir fikrin yoksa daha fazla konumda oyalanmana gerek yok. Fikrin yoksa zikrin de olmasın tarzı. Nasıl kanıtlayacağım acaba orası da ayrı konu. Blame atmaktan başka ne işe yarıyorsun sen? 14000 küsür mesajı da bu şekilde kastın muhtemelen.
Boş konularda mesaj kasılmıyor. Bu konu da dahil. İsteyen istediği konuya istediği şeyi yazabilir. Zaten gerçek olduğunu kanıtlayabilecek olsan bu kadar abartmayıp gerekenleri atardın.

Sen forum hakkında şunu yazmasaydın " birazdan yardım istedim diye vatan haini ilan edilirim öyle bir forum çünkü burası anladığım kadarıyla" rapor etmicektim ayrıca 15 20 dakika önce hesap açıp tek bir konudan nasıl oluyorda böyle bir kanıyor anlamış değilim.
Hangi dil bu Felemenkçe falan mı? Anlayamadım da ne demeye çalıştığınızı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı