Babam internet bağımlısı oldu

Öbür konuları geç şu an bu konuda benimle tartışmaya girerek büyük hata yaptın çünkü yorumum %100 haklı gösterir beni hadi şimdi konu kapanmıştır...

Yorumun haklı falan değil adamın babası şu an bataklığa doğru yürüyor resmen eğer o bataklığa düşerse kimse kurtaramaz.

Yorumun haklı falan değil adamın babası şu an bataklığa doğru yürüyor resmen eğer o bataklığa düşerse kimse kurtaramaz.
Kendinizi de görün biraz internet bağımlısı olmuşsunuz adamda biraz sarınca nasılda gözünüze batıyor onlarda haklı o zaman.

Dostum Tiktok çok güzel bir platform demiyorum. Ama benim için İnstagram neyse o adam için o. Adam parasını cebinden veriyor istediğini yapmakta özgür olmalı. Konu sahibi çok rahatsız oluyorsa olayı babasına düzgünce açıklayabilir veya o şekilde oynamaya mecburen devam edebilir. İkisi de olmayacak gibiyse başka bir oyun bulmalı kendine. Benim keyfim olsun da o ne yapıyorsa yapsın düşüncesi özellikle aile bireylerine karşı çok yanlış ve hastalıklı bir düşünce.

Babasinin ne yapip yapamadığından bizene?
Adam 18 yaşından büyük ve istediğini yapabilir özgür bir olay ister bakar ister bakmaz.
Sizde fazla bencil olmayin adamin kendi parasiyla aldığı şeyi istediği gibi kullanir. İsterse size koklatmaz bile.

Onca saat işten çıktıktan sonra parasını ödediği İnternet'i bırakın dilediği gibi kullansın bence. Platformun iyi veya kötü olması çokta önemli değil zevk aldıktan sonra. İnsanlar zaten geçim sıkıntısı ile boğuşurken bu tarz etkinliklerini elinden almayın. Boş vakitte LoL atın olmuyorsa konuşup anlaşın ortaklaşa bir vakit ayarlayın. Para kazanmak kolay değil unutmayın.

İnternet hızı atıyorum 50 Mbps mi? Düşük hızda pakete geçip 2 farklı hat çekin birini aileniz kullansın birini siz kullanın.
Kablosuz bağlanıyorsunuz değil mi?

Geri
Yukarı