Babam ve annem evlat ayrımcılığı yapıyor

Awlesca

Hectopat
Daha fazla  
Babam bana argo halinde kelimeler kullanirken ablama güzel kızım canım kızım diyor aradan 1 hafta geçiyor aramız düzeliyor sonra tekrardan argo kullanmaya baslıyor.
Ablam gunde en az 10 saat telefona bakiyor 1 saat de ders çalışıyor hiçbir şey denmiyor. Ben aynisini yapiyorum adim pisleniyor sonra tekrar gelmiş babam bana sen okuyacaksın büyük adam olacaksın seni şöyle yerlerde görmek istiyorum böyle yerlerde görmek istiyorum diyor.
Liseye gidiyorum 1 ay öncesine kadar telefonum yoktu telefonlari toplayan kiz telefonun var mı sorusuna yok deyince cidden mi diyerek dalga geçti ben inanilmaz utandim.
Hafta sonu babam ders yap artik diyerek evin içinde bağırmaya başladı ben de en sonunda dayanamayıp sınıftaki herkesin babasi çocuklarina telefon bisiklet bilgisayar aliyor sen ne alıyorsun benim için dedim, benim çalışmalarimin bedelini nasıl odeyeceksin dedim. Evde bir anda sessizlik oluştu 1 saat boyunca evden cit çikmadi. Oturma odasina gittiğimde babamin ağladiğini gördüm annemin ağlamasina alışığım ama hayatimda ilk defa babamin ağladiğını gordüm o anda ne yapacağımı bilemedim. 1 hafta sonra da bana telefon aldilar ablam da hemen ortaya atildi ona niye aliyorsunuz bana niye almiyorsunuz diyerek. Ablamda iPhone 11 var 14 istiyormuş onun hakkıymış babam bakarız dedi evet bakarız dedi. Sonrasında bana Samsung A32 aldilar 2. el sıfır yediremedi babam kendine yani durum böyle nasıl bitireceğimi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı