Babamı kadınlara bakarken görüyorum

Qhostted0

Femtopat
Daha fazla  
Oturma odasında babamla otururken babam TikTok'ta bikinili veya ismini vermeyeceğim garip danslar yapıyorlar ve bu olay birden fazla kez oldu, bunları babam izliyor. Ne yapacağım bilmiyorum. Yuvamızın dağılmasını istemiyorum.

Oturma odasında babamla otururken babam TikTok'ta bikinili veya ismini vermeyeceğim garip danslar yapıyorlar ve bu olay birden fazla kez oldu, bunları babam izliyor. Ne yapacağım bilmiyorum. Yuvamızın dağılmasını istemiyorum.
Annene söylememen düşüncesindeyim,işler sarpa sarabilir.Allah korusun

Kadınlar Türk mü peki? hatta babanızın mesajlaşmaları var mı şahıslarla? bunları bir kontrol edin hocam eğer yoksa sorun yok çünkü her insanın yapabileceği bir şey bu ihtiyaç gibi. ancak var ise annenizle danışmayın bence kadın kendini öldürür az çok yaşadığım için diyorum.

Hocam mastürbasyon yapıyor belki de bu yüzden dedim açıklamak istememiştim arkadaş kırılmasın diye ama...

Yeni konular

Geri
Yukarı