Kadınlara el kaldırılır mı?

Konu muhtemelen trol ama yine de cevap vereyim.

Hiçbir şey yapma. Arkadaşım dediklerin seni tanıyamamış bile. Böyle şeyler yapmayacağını öğrenememiş. Hemen bir iftirayla tüm çevren altüst oluyorsa o çevreden zaten hayır gelmez sana. Ben en dibe vurduğumda bile tereddüt etmeden inanıp yanımda duran kişilere arkadaş, dost derim. Az olsun, öz olsun. Kötü arkadaşım olacağına hiç olmasın.

Kadın erkek genç yaşlı hiç kimseye el kaldırılmaz. Siz ilk önce sadece kadınlara değil insanlara el kaldırmamayı öğrenin. Şimdi, konuya dönecek olursak eğer o kişiden cidden intikam almak istiyorsanız açtığı hesapların url'sini kaydedin ve hukuksal işlem başlatın.

Arkadaşlar cidden buraya gelip duyar kasmayın. İlk mesajı okumadın galiba. Hesaplar şuan ortada yok. Ben de fake hesap açıp onun yaptığını yapacağım.

Ben kadın-erkek ayrımı yapmam.

Sen sen ol bir mutfak robotuna vurma, seni doğduğuna pişman ederler.

(Mutfak robotu dediğim insan kılığında dolaşan mahlûkatlatlar)

Arkadaşlar cidden buraya gelip duyar kasmayın. İlk mesajı okumadın galiba. Hesaplar şuan ortada yok. Bende fake hesap açıp onun yaptığını yapacağım.
Yanlışa yanlış yapmak en büyük aptallığın olmuş olur, karşındaki insan senden daha işsiz biriyse bu sefer senin hesaplarını kaydedip işlem başlatabilir. Sanal alemde her türlü olasılığı düşünmen gerekiyor.

Arkadaşlar cidden buraya gelip duyar kasmayın. İlk mesajı okumadın galiba. Hesaplar şuan ortada yok. Ben de fake hesap açıp onun yaptığını yapacağım.
Kanka affedersin de, hiç bir şeye yaramaz bu yapacağın, karşındaki zaten bunu sana yapacak kadar karaktersizse, istediğini yap hiç alınacağını sanmıyorum.

Konu muhtemelen trol ama yine de cevap vereyim.

Hiçbir şey yapma. Arkadaşım dediklerin seni tanıyamamış bile. Böyle şeyler yapmayacağını öğrenememiş. Hemen bir iftirayla tüm çevren altüst oluyorsa o çevreden zaten hayır gelmez sana. Ben en dibe vurduğumda bile tereddüt etmeden inanıp yanımda duran kişilere arkadaş, dost derim. Az olsun, öz olsun. Kötü arkadaşım olacağına hiç olmasın.

Konu trol değil. Şuan Allah'a şükür 2 arkadaşım var sadece onlarda bebekliğimden beri kardeşten öteler. Olay çevremin dağılması değil yapmadığım bir şeyden dolayı sapık imaji çizmem. Kız arkadaşımın abisi beni tokatlayıp bizi ayırdı. Psikolojim alt üst oldu dayanamıyorum.

Arkadaşlar olay eski olduğu için elimde kanıt yok. O yüzden hiç birşey yapamam. Babasına zaten rezil ettim. Bu arada başlığı Moderatör düzenlediği için size trol gelmiş olabilir. Anlayış gösterin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı