Babamın kartından 9.000 TL para çekilmiş

Konu Android telefonlar olmadığına göre, sorun yok herhalde değil mi? Android telefonlar bizi ilgilendirmiyor şu anda.

Hocam ısrar etmenizi anlamıyorum ben orada konunun hangi marka cihaz olduğunda değilim firmanın kötü olduğunu anlatmaya çalışıyorum bu sorun onlardan kaynaklanıyor olabilir neden olmasın anlamamakta neden ısrar ediyorsunuz?

Hocam ısrar etmenizi anlamıyorum ben orada konunun hangi marka cihaz olduğunda değilim firmanın kötü olduğunu anlatmaya çalışıyorum bu sorun onlardan kaynaklanıyor olabilir neden olmasın anlamamakta neden ısrar ediyorsunuz?

Ne demek istediğinizi anlıyorum ancak dediklerinizin konumuz ile inanın hiçbir alakası yok. Easycep kötü bir firma olabilir ancak Sahte IMEI gibi attığınız suçlar (yalan demiyorum, belki doğrudur) iPhone telefonlarda geçerli değil zaten. Bu yüzden devam etmiştim. Neyse boş verin. Hayırlı günler size 🙃

Istegelsin'den 2 günde 1 sipariş veriyorum 9bin TL nasıl işlem yapılır anlamış değilim. İşlem yapıldıysa bu siparişin kime gönderildiği istegelsin sisteminde kayıtlıdır zaten. Size ulaşmayan siparişi arayıp iptal ederseniz size paranızı geri yatırırlar. 10dk içinde haberimiz oldu demişsiniz, istegelsinde ödeme yapıldıktan sonra teslimat saatine göre 30dk ile 2 saat arasında siparişe ekleme-çıkarma ve iptal gibi işlemler yapılıyor. Bir market uygulamasının 9bin TL sipariş için arayıp teyit almaması da ilginç. Bankalar da olağan dışı harcamalarda arayıp teyit alıyor genelde. Yani benim başıma gelen hep bu şekilde. 2 seçenek var gibi geliyor bana. Ya bankanın sisteminde hata oldu sizin kartınızdan işlem yaptılar ya da istegelsin adı üzerinden farklı bir dolandırıcılık ağına girdi kartınız. Bu konu çözülür bence çünkü istegelsin siparişi size teslim etmediğine göre başka birine teslim etmiş olması gerekiyor. Kime teslim ettiği anlaşılır. Eğer hiç sipariş teslimi olmadıysa zaten paranızı geri ödemek zorunda kalırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı