Bilgisayar yeni olduğu için çekiniyorum o tür şeylere.

Evet onu ben oynuyorum ve babam beni oynarken gördü, denedi ve pek oynayamadı. Zaten kendide söyledi oyun güzelde çok zor diye.

Doğru yerden indirirseniz sorun olmaz hocam. Önermiyorum fakat kullanıyorum. FitGirl'in sitesinden indirebilirsiniz. Sonu repacks.site ile biten. Diğerleri sahte site virüs yersiniz.

Kesinlikle şu lanet oyuna bulaşmayın. O kadar büyük bir zevkle aldım ki... 3-4 el sonra oyunu sildim. Ben daha yerleşmeden rakip duvarın arkasından tarayıp beni öldürmüş bile. Ve o kadar karışık ki. O karışıklık o adamın duvardan kafasını sokması ve yüklenmesi için yaklaşık 7-8 saati düşününce beynimde şimşekler çaktı. Yani 1 el daha oynasam bilgisayar veda edecekti. Demem o ki bu oyuna bulaşmayın hele baba gibi değerli kişileri hiç bulaştırmayın.

Bir bana hile gelmedi galiba. 60 saat oynamışım şu ana kadar.

Sistem kaldırır mı bilmem ama Ready or Not oyununda Co-op veya Single Player şeklinde oynayabilir. Muhtemelen seveceği bir oyun olacak. İnsurgency Sandstorm oyununuda tavsiye edebilirim ama zamlanmış indirim zamana belki alınabilir.

Konuyu çoğu kişi okumuyor galiba. Babası oynaması basit oyunlar istiyormuş. Adam simülasyon tarzı gerçekçi oyunları nasıl oynasın?

Çoğu oyunda kolay mod var bence oynayabilir tuşların yerini öğrenebilirse.
Kolay mod olsa bile o tarz oyunlarda bazı şeyleri bilmesi lazım. Mesela one tap ya da burst atması lazım ki mermiler istediği yere gitsin ya da sürekli ses kasması lazım mape falan bakması lazım. Hemde babası online oyunlar istiyormuş kolay mod olmaz zaten.

Kolay mod olsa bile o tarz oyunlarda bazı şeyleri bilmesi lazım. Mesela one tap ya da burst atması lazım ki mermiler istediği yere gitsin ya da sürekli ses kasması lazım mape falan bakması lazım. Hemde babası online oyunlar istiyormuş kolay mod olmaz zaten.
O zaman Left for Dead, S.w.a.t, Ready or Not gibi co-op oyunlar girmesi gerek.

Geri
Yukarı