Babayı polise şikayet etmek

Hiç akraban yok mu? Sana yardım edecek birini bul.

Hocam konu aile içinde kalsın akrabalara dedikodu olarak taşınmasın istiyorum. Fakat bir çözüm bulamazsam halamla konuşacağım.
Tamam mirzabey66, desteğin bu çocuğun hayatını kurtaracak o yüzden hemen kanıtlayacak sana. Yaşı 14 ise ne değiştirir? Yaşının bir önemi yok burada, yaşadığı bir sorun var ve yardıma ihtiyacı var. En azından zihniyeti senin gibi değil.

Dostum babanı sen bizden daha iyi tanıyorsun, sizi gerçekten öldüreceğini düşünüyorsan şikayet etmeye git ve polislere can güvenliğinin olmadığını söyle. Yeterli delil varsa baban ceza alır.
Tamamdır hocam teşekkürler.

Hangi lafları uyuşmuyor hocam? Gerçekten fark ettiyseniz beni de uyandırıverin.

Adam silah çekecek kadar manyak ertesi günü elbise alarak özür mü dileyecek? Bir de özrünü kabul etmese zaten iyice ortalık coşar. En başta ailem aradı diyor dayak yiceksin diyor yolda babasıyla karşılaşıyor. Ayrıca hangi konsermiş bu? Ve yaşadığın şehri söyle.

Eki Görüntüle 1253492
Buyrun hocam.
Adam silah çekecek kadar manyak ertesi günü elbise alarak özür mü dileyecek? Bir de özrünü kabul etmese zaten iyice ortalık coşar. En başta ailem aradı diyor dayak yiceksin diyor yolda babasıyla karşılaşıyor. Ayrıca hangi konsermiş bu? Ve yaşadığın şehri söyle.

İzmir/Kiraz feridun düzağaç konseri hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı