Bacak kılları alınmalı mı?

Ben alıyorum makine ile. Nefret ediyorum uzun bacak kılından.

Yaşin kaç bilmem ama belli ki ilk defa bu kıl muhabbeti ile tanısiyorsun bence fitnes ya da başka sporla ilgilenmiyorsan kesme çok laf alırsın kesersen bence Bi 19 20 yaşina kadar bekle öyle kes

@ddeniz bwe kızlar için değil de normal bir insan baksa bile rahatsız olurum.

Ağda çok acıtır mı peki?

Ağda yapma daha kötü yaparsin.

@ddeniz bwe kızlar için değil de normal bir insan baksa bile rahatsız olurum.

Ağda çok acıtır mı peki?

Ağda yapma daha kötü yaparsin.

Benim bacak kıllarım öyle bir şey ki, banyo yaparken bile bacağımın temizlenmesini zorlaştırıyor. Lif neredeyse cildime değmiyor. Ben de kesmek istiyorum ama nasıl keseceğime hala karar vermedim. Bir de buna traş makinesi almak lazım galiba.

Benim bacak kıllarım öyle bir şey ki, banyo yaparken bile bacağımın temizlenmesini zorlaştırıyor. Lif neredeyse cildime değmiyor. Ben de kesmek istiyorum ama nasıl keseceğime hala karar vermedim. Bir de buna tıraş makinesi almak lazım galiba.

Ben banyo yaparken kıllarım yok oluyor :) zaten bacağımın şu sap ve sol yanlarında hiç çıkmadı çıkar mı bilmem.

Ben banyo yaparken kıllarım yok oluyor :) zaten bacağımın şu sap ve sol yanlarında hiç çıkmadı çıkar mı bilmem.
Hocam zamanla her yer kıllanır iyice. Bende de 1 sene önce çok seyrek ve kısa idi ne olduysa 1 senede oldu.

Geri
Yukarı