Bacak kılları alınmalı mı?

Ne bacak kıllarını alan kadına dönüşür ne de almayan mağara adamına. Mesajları okudum ve sanki karşı iki taraf oluşmuş gibiydi, insanların görüşlerine ve görünüşlerine saygı duymak öncelikli olmalı; karşıdakine kendi görüşünü dayatmak değil.
Gününüz saygılı ve sevgili geçsin. 🌹

Ağda ve lazer dışında bir yöntem bence uygulanmamalı.
Güzellik salonunda çalışıyorum ve ağda, tüy dökücü krem gibi ürünlerin kullanılması önerilmez. Çünkü batığa neden olabiliyor ve kıl çıkarken yolu kapandığı için içten içe çıkıyor, kıl dönmesine kadar gidebiliyor. En iyi tercih epilasyondur.

Bacak kıllarımı alayim mi? Diye düşünüyorum her gün yani aşırı olmasa da var.
Temizlik ve hijyen açısından da kılların o kadar uzun olmaması gerekmektedir. Epilasyon düşünmüyor isen kılların kısa olması senin ve görüntü açısından da daha uygundur.

Eğer spor falan yapıyorsanız kıllar yağ ile besleniyor muş bir yerde okudum. Yağ yakmak için bire bir bir yöntem. Tüy dökücü sprey ile hiç uğraşmadan 10 dk da biter işin 4 senedir ben kullanıyorum kimseyi dinleme erkek adam kıllarını almaz diye konuşanları falan senin istiyeceğin bir şey.

Kol bacak kılı neyse de omuz ve sırt bölgesi çok sıkıntı. El de yetişmediği için kendim alamıyorum vs. Para biriktirip lazere gitmek en iyi çözüm gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı