Bacak kılları neyle alınmalı?

Jileti kötülüyorlar ancak hem daha pratik hem daha az acı veriyor. Daha çok çıkartıyor olayının bilimsel olarak bir dayanağı yok. Ben de çok korkuyordum jiletten. Şu an kol ve bacaklarımı jiletle alıyorum. Gratis'te paket şeklinde satılıyor çift bıçaklı jilet. 20TL olması lazım onu alıp fazla bastırmadan al kıllarını.

Jiletle kesmek genetiği değiştiremez dediğiniz gibi. Sadece uçları kalın oluyor.

Merhaba iyi sosyaller, yaşım 15. dışarı da şort ile gezerken kıllarım çok belli oluyor. 15 yaşındayım, göbeğim de kıl. Bacağım başdan aşağıya kıl. Vallahi nasıl bir hormon var bende, neyse boş verin. Bacak kılları mı neyle almalıyım?

20 yaşındayım ben de senin gibi orman gibiydim. Ailemde hiç benim gibisi yok. Yaptırabiliyorsan bence alexandrite ya da buz epilasyon yaptır. Alexandrite (lazer epilasyon) acılı bir işlemdir ve çok etkilidir. Buz epilasyonda acısız ve yeni nesil ağda olarak geçiyor ben öyle biliyorum. Ben de komple vücuduma alexandrite yaptırıyorum dört seansta rahatladım. Sfenks kedisine döndüm. Çok maliyetli ama etkili.
Not: Kaç yaş ve üzeri yapılıyor bilmiyorum.

Tüy dökücü kremler var. Öneririm.

Tüy dökücü krem kullandım Veet'in hassas vücutlar için olanını. Göğüs bölgemdeki kıllara abartmadan sürmüştüm baygınlık geçiriyordum. Hayatım da hiç bayılmadım. Ama o krem bayıltacaktı beni. Döküldükten 1 hafta sonra tekrar çıkıyor.

İki kez jiletle sıfıra vurdum ve taş gibi çıktı, ayrı ayrı çıkıyor artık kıllar, asla önermem.

Epilasyona düştü bir de işimiz, lanet olsun. :(

Erkek adam kıl kesmez gerekirse gorile döner.
Sebep? Kıl alınca ne oluyor?

İki kez jiletle sıfıra vurdum ve taş gibi çıktı, ayrı ayrı çıkıyor artık kıllar, asla önermem.

Epilasyona düştü bir de işimiz, lanet olsun. :(

Sebep? Kıl alınca ne oluyor?
Kasık kıllarını koltuk kıllarını alırsın o kadar. Diğer türlü kılları kesmek kadın milletine mahsus.

Kasık kıllarını koltuk kıllarını alırsın o kadar. Diğer türlü kılları kesmek kadın milletine mahsus.
Mağara adamı olacağıma toplumda kadınsı erkek ilan edilirim daha iyi. Çünkü toplumun bakış açısı umrumda bile değil, insan kendini nasıl sevip rahat hissediyorsa onu yapacak. Kimse de genelleme yapamaz.

Geri
Yukarı