Bacak kıllarım fazla mı?

Sefaltnts3945

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda 14'üme gireceğim. Sizce bacak kıllarım fazla mı? Dert edecek bir şey var mı?

IMG_20230628_195453.jpg

IMG_20230628_200112.jpg

Hocam siz kıl görmemişisiniz benim Amazon ormanı olan bacakları atayımda görün dert edecek bir şey yok erkek adam kıllı olur derler :D mesela 2 gün sonra denize gideceğim beni kıllardan dolayı Afgan sanma olasılıkları var ama takmıyorum.

Hocam çok sıkıntı o yağmur ormanları mevzusu ya ne yapsam bilmiyorum.

Bu arada konu sahibi arkadaşın bacağındaki kılları başta göremedim o kadar yok gibi takmayın.

Hocam çok sıkıntı o yağmur ormanları mevzusu ya ne yapsam bilmiyorum.

Hocam takmayın ya amannn ben o kıllar olduğu halde okula karne alamya gittim şort ile kızların ilgisini çektim :D sakın ha sakın uzamadan kesme yoksa orman olabilir sende de uzasın cok sıkıntı edersen tüy dökücü ile devamke.

Hocam takmayın ya amannn ben o kıllar olduğu halde okula karne alamya gittim şort ile kızların ilgisini çektim :D sakın ha sakın uzamadan kesme yoksa orman olabilir sende de uzasın cok sıkıntı edersen tüy dökücü ile devamke.

Spora gidiyordum geçen sene kestim mecburen çok terletiyordu ama aynı duruma gelmesi 1 sene kadar sürdü gürde çıkmadı makineyla üstünkörü almıştım.

Hocam kıllar nerede? Ben kendi bacağımı atsam millet kurt adam diye yorum yapar. O derece kıllı. Allah'tan kalın değiller ki çok gözükmüyorlar. Sizinki çok ideal. Çok çıkmaya başladığı zaman istersen krem ile alabilirsin.

Spora gidiyordum geçen sene kestim mecburen çok terletiyordu ama aynı duruma gelmesi 1 sene kadar sürdü gürde çıkmadı makineyla üstünkörü almıştım.

Ben kessem 2 güne aynı olur :D

Bu fazla ise ben kurt adamım.😀

Harbi kanka :D

Ne yani simdi amacın ne insan aklıyla dalga mı geçiyorsun? Kendinimi tatmin ediyorsun böyle saçma sapan bir soru soruyorsun.
sinirli sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı