Bacak ve boğaz ağrısı ile burnun tıkalı olması koronavirüs olabilir mi?

Sağ bacağım bayağı ağrıyor, gidip geliyor. Sabah boğazım ağrıyordu. Şu an hafif ve burnum tıkalı. Sizce koronavirüs kapmış olabilir miyim?
Bacak ağrısı covidle bağlantılı değil. Diğerler belirtiler mümkün ancak diğer şeyleri kontrol etmeden bir şey diyemeyiz.
Mevsimsel olması yüksek. Bacak ağrısı da geçicidir bağışıklığınızı kuvvetlendirin. Hasta kişilerin yanlarına gitmeyin gidenleri de uyarın gitmesin.

Arkadaşlar, 2 gün önce ablam ve babannemin yanına gittim, herkes iyiydi fakat sonra kuzenlerime gittim ve ben gittikten sonra onlar hasta olmuş. Ablam zaten daha önceden de hastaydı, kusuyordu, boğazı ağrıyordu. Sanırım ablam koronavirüs kapmıştı, bana ve babanneme bulaştırdı. Şu an ailem onların yanında, ben de kuzenlerimdeyim. Sağ bacağım bayağı ağrıyor, gidip geliyor. Sabah boğazım ağrıyordu. Şu an hafif ve burnum tıkalı. Sizce koronavirüs kapmış olabilir miyim?
Buradan kimse teşhis koyamaz. Bence az gezmişsiniz, ablanızı düzenli olarak ziyaret edip bir kaç toplu taşımaya binip kalabalık kafelere falan gidin.

Bacak ağrısı COVID'le bağlantılı değil. Diğerler belirtiler mümkün ancak diğer şeyleri kontrol etmeden bir şey diyemeyiz.
Mevsimsel olması yüksek. Bacak ağrısı da geçicidir bağışıklığınızı kuvvetlendirin. Hasta kişilerin yanlarına gitmeyin gidenleri de uyarın gitmesin.

Eklem ağrası'da bir corona belirtisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı