Back 4 Blood oyunu açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Ebubekir00

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 2050
İşlemci
i5 12450h
Steam'den aldığım Back 4 Blood oyunu açılmıyor. Oyunu çalıştıra basıyorum hiçbir hata vermeden kendini kapatıyor. Bilgisayarımın kaldırmama gibi ihtimali yok sürücüler güncel oyun dosyalarını doğruladım sizce daha ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Easy Anti-Cheat Sorunu: Eğer oyun Easy Anti-Cheat yükledikten sonra açılmıyorsa, işletim sisteminizde TPM olup olmadığını kontrol edin. Windows 11’de TPM olmaması, anti-cheat programında sorunlara yol açabilir.

• Windows Defender Ayarları: Windows Defender’daki Çekirdek Yalıtım ayarlarını kapatmayı deneyin.

Windows Defender > Cihaz güvenliği > Çekirdek yalıtım ayrıntıları

Sayfadaki bütün özellikleri kapatın. Eğer bu işlem sonrasında Windows Defender’da bir uyarı alırsanız, bu genellikle çekirdek yalıtımının kapalı olduğu için normaldir ve genellikle önemli bir sorun teşkil etmez.

• Easy Anti-Cheat Sorunu: Eğer oyun Easy Anti-Cheat yükledikten sonra açılmıyorsa, işletim sisteminizde TPM olup olmadığını kontrol edin. Windows 11’de TPM olmaması, anti-cheat programında sorunlara yol açabilir.

• Windows Defender Ayarları: Windows Defender’daki Çekirdek Yalıtım ayarlarını kapatmayı deneyin.

Windows Defender > Cihaz güvenliği > Çekirdek yalıtım ayrıntıları

Sayfadaki bütün özellikleri kapatın. Eğer bu işlem sonrasında Windows Defender’da bir uyarı alırsanız, bu genellikle çekirdek yalıtımının kapalı olduğu için normaldir ve genellikle önemli bir sorun teşkil etmez.

Kontrol ettim tpm easy anti cheat veya windows defenderdan dolayıda olmadı bu dediklerinizi buraya yazmadan öncede kontrol edip denemiştim zaten başka çözüm öneriniz varmı

Yeniden başlatmayı falan denediniz mi?
bi 50 60 defa denemiş olmam lazım

Geri
Yukarı