Back 4 Blood'u alınır mı?

BreaKSooN05

Kilopat
Xbox Game Pass ile 40 saat civarında oynadım. Oyunun son kısımlarını bitirmek için DLC'ler gerekiyormuş.

Savelerim gidecek ve oyun 100TL'yi hak eder mi bilemedim sonuçta bayağı oynadım. Hala Game Pass ile oynuyorum, ama son kısımları oynayamayacağım.

Üç tane genişletme paketi veriyor hocam ultimate versiyonu az önce aldım henüz oynamadım. Güncelleştirme geçmişi ve günlük oyuncu sayısına baktım ortalama 3k oyuncu sayısı var ve düzenli olarak ilgilenilmiş oyunla. Hem bu türü sevdiğimden hem de oyunu salmadıkları için aldım ben.

Üç tane genişletme paketi veriyor hocam Ultimate versiyonu az önce aldım henüz oynamadım. Güncelleştirme geçmişi ve günlük oyuncu sayısına baktım ortalama 3K oyuncu sayısı var ve düzenli olarak ilgilenilmiş oyunla. Hem bu türü sevdiğimden hem de oyunu salmadıkları için aldım ben.

Oyun gerçekten güzel gereksiz bir lince kurban gitti. Ama dediğim gibi oyunu bayağı oynadım sırf 2 bölüm için alınır mı? Alınmaz mı bilemiyorum.

Oyun gerçekten güzel gereksiz bir lince kurban gitti. Ama dediğim gibi oyunu bayağı oynadım sırf 2 bölüm için alınır mı? Alınmaz mı bilemiyorum.

Tek değişiklik şu an için üç genişletme paketini deneyimlemek olurdu sizin için. Ben daha önce hiç oynamadığım için Ultimate paket aldım bu paketi aldığım için ilerde çıkması muhtemel genişletmeler ücretsiz verilecek mi bilmiyorum. Sizin durumunuzda olsam almazdım farklı üç senaryo için değeceğini düşünmüyorum 100 TL'nin.

Yeni konular

Geri
Yukarı