Backrooms gerçek mi?

Hiç sanmam. Gelecekte bunun hakkında film yapılabilir. Bu da zodiac gibi kazınır tarihe belki.

Bence gerçek değil çünkü Allah böyle bir şey yaratmaz. Dünyada 3 varlık vardır 1 insanlar 2 hayvanlar 3 bitkiler böyle şeylere inanlar var ciddim iler bilmiyorum. Sizin görüşlerinizi de öğrenmek isterim:)
Kendine özgü sınıflandırma kurdun herhalde. Bağırsağındaki bakterileri ne olarak tanımlıyorsun mesela?

Hiç sanmam. Gelecekte bunun hakkında film yapılabilir. Bu da zodiac gibi kazınır tarihe belki.

Belki, ama Zodiac gerçek olabilir. Onun hakkında pek bir şey bilmiyorum. Ayrıca Adal'lın Backrooms hakkında hikaye yapmaması bile garip, Yuukrp diye biri yaptı ama gerçek olup olmadığını söylemedi. Yani tamamen oyundan bir hikaye olabilir.
Nasıl kurtuldun?

Kanka o ironiydi.

Bizim burada vardı, çocuklar düşüyor diye belediye beton doldurdu.
Gereksiz mesaj uyarısı yemeyeyim diye "İroni" yazayım şuraya, konu dışı olsa bile acımıyorlar😒.

Belki, ama zodiac gerçek olabilir. Onun hakkında pek bir şey bilmiyorum. Ayrıca adal'lın backrooms hakkında hikaye yapmaması bile garip, yuukrp diye biri yaptı ama gerçek olup olmadığını söylemedi. Yani tamamen oyundan bir hikaye olabilir.

Kanka o ironiydi.

Ben şahsen Zodiac'ın gerçek olduguna inanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gerçek değil çünkü Allah böyle bir şey yaratmaz. Dünyada 3 varlık vardır 1 insanlar 2 hayvanlar 3 bitkiler böyle şeylere inanlar var ciddim iler bilmiyorum. Sizin görüşlerinizi de öğrenmek isterim:)

Doğrudur.

1655283030258.png

Creepypasta'lar gerçek değildir.
İnsanlarda hayvandır. Ayrıca bakteriler ve mantarlar nerede?

Allah'ın hakkı 3'tür. Bu arada gerçek arkadaşlar. Ben gittim. Level 3169 da Namık Kemal beni kurtardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Google Earth'da şöyle bir konum var 34°42'03”n 135°49'16”e orada bir fabrika var içinde gerçekten backrooms var gerçekten yapmışlar Google Earth gösteriyorsa gerçektir çok araştırdım siz de araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı