Subliminaller Gerçek mi?

Sence? Yorumlar kısmına baksana. Yaş ortalaması belli zaten.
1688056842479.png

Şunun gibi subliminaller gerçek mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmuyor bir ara meraklanıp bir süre yapmıştım hiçbir işe yaramaz zaten. Böyle saçma bir hataya düşme.

Olmuyor bir ara meraklanıp bir süre yapmıştım hiçbir işe yaramaz zaten küçükken yapmııştım böyle saçma bir hataya düşme.
Sence? Yorumlar kısmına baksana. Yaş ortalaması belli zaten.
Hocalarım birde bende işe yarayan olmuştu. Rüya sübliminali miydi :D Ciddi ciddi 5-6 kez dinledim istediğim rüyayı gördüm ve çok güzel bir uyku çektim. Sizce tamamen tesadüf mü?

Hocalarım bir de bende işe yarayan olmuştu. Rüya sübliminali miydi :D ciddi ciddi 5-6 kez dinledim istediğim rüyayı gördüm ve çok güzel bir uyku çektim. Sizce tamamen tesadüf mü?

Hocam bunlarla kafanızı yormamanızı önermem.

Ayrıca insanın rüyasında istediği şeyi görmesi zaten normaldir. Buna lucid dream denilir. Yani rüyada olduğunu fark etmek.

Şöyle ki iş sizde bitiyor hocam. Siz ne kadar inanırsanız bir şeye gerçekleşmeside o kadar yüksek olur. Bu videolar zaten hazırda olan bir şeyi aman çok mühim bir olaymış gibi lanse edip hem sizi inandırıyor hem de izlenme kasıyor.

Bunu ben günümüz burç akımına çok benzetiyorum.
İyi günler.
😁😁

Hocam bunlarla kafanızı yormamanızı önermem.

Ayrıca insanın rüyasında istediği şeyi görmesi zaten normaldir. Buna lucid dream denilir. Yani rüyada olduğunu fark etmek.

Şöyle ki iş sizde bitiyor hocam. Siz ne kadar inanırsanız bir şeye gerçekleşmeside o kadar yüksek olur. Bu videolar zaten hazırda olan bir şeyi aman çok mühim bir olaymış gibi lanse edip hem sizi inandırıyor hem de izlenme kasıyor.

Bunu ben günümüz burç akımına çok benzetiyorum.
İyi günler.
😁😁
Mesajınız için teşekkürler hocam. İyi kavradım.
O rüyayı göreceğinize inandığınız için görmüşsünüzdür. Video ile vs. alakası yoktur. Gün boyu bir şey hakkında düşünürseniz de öyle oluyor 🙂
Doğrudur hocam ben sevdiğim kızı sürekli düşündüğüm için hep o rüyama giriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı