Hayvanı Gömmüşler Gerçek mi? Sanırım Gerçek

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
İlk facebook'ta dolaşırken caps paylaşılan sayfada rastladım. İlk başta gerçek değildir dedim, sonra dikkatimi çekti. Ya milleti kekliyorlardı ya da gerçekti.

Reyting için yapmayacakları şey yok! Kanal D'nin yeni dizisi için köpeğe narkoz verip toprağa gömmüşler. RTÜK'e şikayet kampanyası başladı. Kampanyaya destek olmak için lütfen siz de 444 1 178 nolu ALO RTÜK Şikayet Hattı'nı arayarak Kanal D'yi ve dizinin yapımcılarını şikayet ediniz. Lütfen sadece paylaşmakla kalmayın ve mutlaka RTÜK'ü arayın

Yazıyordu gördüğüm sayfada sonra araştırma yaptım ilk olarak bu sitede.

Cinayet dizisi bitiyor mu RTÜK köpeğe narkoz verip toprağa gömenleri cezaya boğacak

Daha sonra mynet adlı sitede rastladım ki mynet'i şu ana kadar güvenilir bulmuşumdur.

Narkoz Verip Toprağa Gömdüler Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet

Bir sürü forum ve sözlük sayfası da bu konuyu tartıştıklarını gördüm.

Gerçekten böyle bir şey yapmamışlardır değil mi umuduyla sizle paylaşmak istedim. Ne kadar doğru bilmiyorum, bana pek yalan söylüyorlar gibi gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Köpeği öyle yatarken çekmek için illa anestezi yapmaya gerek yok, uyumasını beklemek çok daha kolay bir durumdur. Üstüne de bir miktar toprak eklenmiş. Dizide bu sahnenin çok uzun sürmediğini sayarsak kısa bir sahne için köpeğe anestezi yapacaklarını düşünmüyorum. İnternette hit yakalamak için yazılmış türlü haberlerden biri.

Köpeği öyle yatarken çekmek için illa anestezi yapmaya gerek yok, uyumasını beklemek çok daha kolay bir durumdur. Üstüne de bir miktar toprak eklenmiş. Dizide bu sahnenin çok uzun sürmediğini sayarsak kısa bir sahne için köpeğe anestezi yapacaklarını düşünmüyorum. İnternette hit yakalamak için yazılmış türlü haberlerden biri.

Ben gerçekçi bir maket köpektir edasıyla baktım olaya. Sizin dediğiniz hit de olabilir hep yapılan şeyler.
Eğer gerçekse sizin dediğiniz gibi uyuduğunu da sanmıyorum. Ama sizin dediğiniz gibidir umarım... Veya eğitimli olabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı