Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar terminalde airmon-ng yazdıktan sonra çıkan tek yazı ''interface chipset driver'' .. Ondan sonra girdiğim komut da olmuyor sanırım bu sebeple. Yardımcı olabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod:
Root/Pentest/Password/Worldlist

Kardeş şu kısmı göremedim, yardımcı olursan.

Terminale en sonda bunu yazarak key deneme işlemine başlıyorsunuz..

Kod:
[/COLOR][COLOR=#333333]aircrack-ng -w root/pentest/password/wordlists/darkc0de.lst xxxxxxxxxx[/COLOR][COLOR=#333333]

xxx' i yakaladığınız handshake dosyası.. "dir" yazarak görebilirsiniz.. Dolphin'den Home'a klasörünün içinden sürükleyerek terminale atabilirsiniz..

airmon-ng yazdığım zaman ağ bağdaştırıcım karşıma çıkmıyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Ağ bağdaşlaştırıcınızın çipseti Realtek olduğundan dolayı..

E peki yok mu bunun bir çözümü?

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca broadcom yazıyor.

Kaan arkadaşım ben VirtualBox-4.1.8'i Windows 7'ye kurdum ama Backtrack 5 R2 32 bit GNOME HDD'den okutarak yükleme yapmıyor. Diskte belirlediğiniz alan az diyor. Nasıl düzenleme yapacağım bilgi verir misin ?

HDD'de oluşturacağınız boş alanın mevcut olması lazım. Sorununuz bundan kaynaklanıyor. Yeterli boş alanı açıp deneyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…