Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bestami

Hectopat
Yer
BURSA
HDD iki bölüm halinde C'de 32 GB D'de ise 82 GB yer var ama boşluğu göremiyor sanırım. Bir yerde hata mı yapıyorum ?

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
Kaan Arslan

Kaan Arslan

Kilopat
Yer
Çankaya, Ankara
HDD iki bölüm halinde C'de 32 GB D'de ise 82 GB yer var ama boşluğu göremiyor sanırım. Bir yerde hata mı yapıyorum ?

Selam, o boşluk dediğiniz Backtrack'in yükleneceği ayrılmış alanı siz belirliyorsunuz. 4. resimdeki alan, Backtrack için ayıracağınız HDD alanını gösteriyor. Oranın boyutunu 20 GB gibi yüksek değerler yapın.

bestami

Hectopat
Yer
BURSA
HDD sorununu ayarladım. Bölümü genişlettim. VirtualBox 4.1.4 sürümünü yükledim sorun yok. BT5R2-KDE-32 BLACK TRACK R2 ISO olanı da indirdim. Yükleme normal, en son bitiminde ''login-root'' yazıyorum tamam fakat Password'a bir şey giremiyorum hiç bir yazı. Toor diye yazılması lazım kabul etmiyor öylece duruyor..

KS
Kaan Arslan

Kaan Arslan

Kilopat
Yer
Çankaya, Ankara
Tam olarak nerede hata alıyorsunuz ? ISO imajını gösterip başlattıktan sonra mı ? Tamamen adımları uygulamanız gerekli. Yapmanız gereken adımları orada sırasıyla.

bestami

Hectopat
Yer
BURSA
Adımları takip ediyorum. BackTrack yükleniyor, Restart edip tekrar acıldığında Login ve Pass istiyor Login'i giriyorum ama Pass kabul etmiyor.

KS
Kaan Arslan

Kaan Arslan

Kilopat
Yer
Çankaya, Ankara
5. Resimden bahsediyorsun sanırım. Yukarıda da yazdığı gibi şifre ve kullanıcı adı değil, sadece ;
Kod:
startx
yazman gerek. Ayrıca Türkçe kurallarına dikkat edebilir misin ? Yoksa Admin'lerimiz ceza verebilir.

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
Yer
İstanbul/Üsküdar
Bu programı bende öğrenmeye çalışıyorum ama komşumuzun ağını yakalayamıyorum. Çekmiyor buradan.

İ

İbrahim TAPU

Ziyaretçi
Bende wifi kartı tanıtamadım. Anlamadım nerde ne hatası yapıyorum? Defalarca okudum ama sonuç’ a varamadım.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Wi-Fi kartınız nedir? Hepsini desteklemiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yukarı